Wöhlk Enzym 10 ks

Počet kusů v balení:

10 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

10 kusů

Naše cena:

229 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Každý uživatel kontaktních čoček ví, jak nepohodlné je, když se na povrchu čoček vytvoří usazeniny. Obvykle se to děje ke konci dne. Bílý povlak způsobuje neostrost obrazu a nošení čoček není příliš pohodlné. Usazeniny na povrchu čoček jsou organické látky, které se přirozeně vyskytují v slzách. Jedná se o sloučeniny jako bílkoviny, tuky a polysacharidy. Často není běžné oplachování čoček dostatečné k účinnému jejich čištění. K udržení dokonalé průhlednosti čoček určitě pomohou enzymatické tablety.

 
Pro všechny druhy čoček - enzymatické tablety můžete používat nezávisle na tom, jaký druh čoček aktuálně používáte - tvrdé nebo měkké, silikonově-hydrogelové nebo silikonové.
Odstranění organických nečistot - enzymatické tablety jsou nejlepším způsobem čištění čoček od organických nečistot, zejména bílkovinně-tukových usazenin, které se nejvíce hromadí ke konci dne. Díky přípravku Wöhlk Enzym se čočky stávají bezvadně čistými a připravenými k dalšímu použití.
Bezpečný účinek - enzymy obsažené v tabletách působí pouze na organické látky, povrch čoček, který je často vyroben z silikonu, zůstává nedotčený. To zaručuje naprostou bezpečnost čoček.
Zlepšení kvality vidění - díky tomu, že tablety odstraňují všechny druhy organických nečistot, zlepšují průhlednost čoček a tím i kvalitu vidění. Obraz je jasný - bez šumu, odlesků a rušivých skvrn.
Skład pozbawiony konserwantów - Wöhlk Enzym

 
Složení bez konzervantů - tablety neobsahují žádné konzervační látky, díky čemuž jsou mimořádně bezpečné pro čočky a oči a mohou být používány lidmi s výjimečně citlivým zrakem.
Použití jednou týdně - pro dosažení nejlepších péčových výsledků a udržení čoček v dokonalé čistotě se doporučuje používat table
 

Charakteristika roztoku (tablet) Wöhlk Enzym

 

Najlepším způsobem, jak se zbavit organických nečistot, jsou enzymy. Enzymy jsou molekuly, které rychle a účinně rozkládají bílkoviny, tuky a cukry. Díky své specifičnosti působí pouze na organické sloučeniny, a proto povrch čoček zůstává nedotčený, protože čočky jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Selektivní účinek enzymů zajišťuje velmi efektivní odstranění usazenin a zároveň jsou zcela bezpečné pro všechny typy kontaktních čoček. Můžete je používat pro měkké, tvrdé i hybridní čočky.

Aktivní složkou tablet Wöhlk Enzym je Subtilisin A. Jedná se o enzym, který skvěle čistí organické usazeniny na povrchu kontaktních čoček. Rozkládá tuky, proteiny a polysacharidy, které se dostávají z očního filmu na čočky. Enzymatické tablety Wöhlk Enzym lze použít pro všechny typy měkkých a tvrdých kontaktních čoček. Jsou bezpečné a nepoškozují povrch. Nereagují s čočkami. Zároveň jsou velmi účinné a udržují čočky průhledné a dokonale čisté.

 

Pro koho je roztok (tablety) Wöhlk Enzym?

 

Použití tablet Wöhlk Enzym výrazně zlepšuje pohodlí při nošení kontaktních čoček a prodlužuje dobu, kdy je obraz jasný a nezamlžený. Doporučujeme používat tablety Wöhlk Enzym jednou týdně, abyste udrželi vaše čočky v dokonalé čistotě.

Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení10 kusů
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml2 290 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Wöhlk Enzym 10 ks
Vaše hodnocení