Wöhlk Perfect 120 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

229 Kč
DOPRAVA ZDARMA přes Zásilkovnu. Kód:
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Roztok pro péči o tuhé kontaktní čočky.

Wöhlk Perfect 120 ml je dvoustupňový roztok pro péči o tvrdé kontaktní čočky (plyn-propustné). Nabízí komplexní péči – odstraňuje bílkoviny, čistí, desinfikuje a zvlhčuje. Pufrovaný, izotonický roztok neobsahuje látku Thiomersal.

 
Složení bez konzervantů - oční roztok je bezpečnější pro oči, protože neobsahuje škodlivé konzervační látky. Alergici a osoby s citlivým zrakem mohou proto tento přípravek používat bez omezení.
Pro tvrdé čočky - tvrdé čočky jsou nejčastěji používány lidmi se složitým zrakovým postižením a vyžadují úplně jiné pomocné látky. Wöhlk Perfect je oční roztok vytvořený právě pro péči o tyto typy kontaktních čoček.
Další zvlhčení - oční roztok zvyšuje pohodlí nošení čoček díky dalším zvlhčujícím látkám, které zvyšují vlhkost čoček a udržují ji po dlouhou dobu.
Aktivní dezinfekce - čočky umístěné v nádobce s popsaným očním roztokem jsou důkladně čištěny - jak od prachu, bílkovinných usazenin, tuků, tak od mikroorganismů nebezpečných pro zrak.
Optimální objem - lahvička očního roztoku o objemu 120 ml je velmi účinným řešením, které umožňuje plně bezpečné používání tohoto přípravku.
Prodloužená životnost - Wöhlk Perfect

 
Prodloužená životnost - správná a pravidelná péče o čočky pomocí popsaného přípravku je chrání před různými druhy poškození a umožňuje užívat si nošení čoček ještě delší dobu.
 

Roztok Wöhlk Perfect 120 ml obsahuje: Hydroxypropylmethylcelulósu, poloxamer, EDTA 0.1% Polyhexamethylen biguanide 0.0004% pufrovaný, isotonický roztok.

Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml191 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Wöhlk Perfect 120 ml
Vaše hodnocení