Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

239 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Wöhlk Perfect Conditioner je roztok na kontaktní čočky od renomované značky Zeiss. Tento roztok je vhodný pro ošetření tvrdých kontaktních čoček ať se jedná o čočky plynopropustné nebo orto-korekční.

 
Produkt světového lídra v optice - oční roztok Wöhlk Perfect Conditioner byl vytvořen jedním z nejuznávanějších výrobců v oblasti optiky - německou firmou Zeiss.
Dvoufázový systém působení - oční roztok se skládá ze dvou samostatných lahviček - roztok slouží jednak k čištění a jednak k uložení tvrdých plyn-propustných a ortokorekčních čoček.
Intenzivní zvlhčení - zvlhčující vlastnosti popsaného očního roztoku umožňují čočkám obnovit jejich původní úroveň vlhkosti a být tak mimořádně pohodlné při nošení. Nedochází k suchosti ani zarudnutí očí.
Důkladné čištění - oční roztok odstraňuje z povrchu čoček všechny druhy nečistot, které vznikají během dne. Jedná se o prach, bílkovinné usazeniny, tuk a mikroorganismy nebezpečné pro zrak. Čočky zůstávají bezvadně čisté a zajišťují jasný zrak.
Bezpečné uchování - Wöhlk Perfect Conditioner

 
Bezpečné uchování - nádobku naplněnou očním roztokem lze použít jako jakýsi úložný prostor pro čočky. Ty tam mohou zůstat až několik dní, aniž by ztratily některé ze svých cenných vlastností.
Vylepšené složení - oční roztok Wöhlk Perfect Conditioner neobsahuje žádné konzervační látky. To z něj dělá ještě bezpečnější přípravek pro oči a může být používán lidmi s velmi citlivým zrakem.
 

Vlastnosti roztoku Wöhlk Perfect Conditioner

 

Wöhlk Perfect Conditioner je dezinfekční prostředek s dvoustupňovým systémem dezinfekce. V balení najdete dvě lahve, jedna slouží k čištění a dezinfekci čoček a druhá k bezpečnému uložení čoček. Roztok zajistí dokonalou hygienu a očistu vašich čoček a zároveň zajistí jejich bezpečné používání a zdraví vašich očí. Navíc je také vhodný k dlouhodobému uchování čoček, v případě, že je aktuálně nenosíte.

Tento výrobek vám zajistí důkladné a komplexní vyčištění čoček od jakéhokoli druhu nečistot, které by mohly být na povrchu kontaktních čoček. Úspěšně se zbaví prachu, tuků, lipidů a bílkovinných usazenin, díky čemuž bude povrch čoček opět čistý a nezávadný. Stejně tak odstraní mikroorganismy a bakterie, které mohou přispívat k tvorbě nebezpečných infekcí.

Wöhlk Perfect Conditioner nejen vyčistí vaše tvrdé kontaktní čočky, ale navíc pomáhá zvyšovat komfort jejich nošení. Čočky jsou po použití roztoku zvlhčené, nedráždí vaše oči a je minimalizováno vysychání vašich očí. Receptura roztoku je jedinečná svým složením, to neobsahuje žádné konzervační látky, a proto je vhodný také pro osoby trpící alergiemi.

 

Složení roztoku Wöhlk Perfect Conditioner:

 
  • Hydroxypropylmethylcelulóza,
  • Poloxamer,
  • EDTA 0,1%,
  • Polyhexamethylen biguanid 0,0004% v pufrovaném izotonickém roztoku.
Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml398 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Wöhlk Perfect Conditioner + Cleaner 45 + 15 ml
Vaše hodnocení