Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

109 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Víceúčelový roztok na kontaktní čočky Zeiss All-In-One ADVANCE od společnosti Zeiss je primárně určen pro očistu a dezinfekci silikon-hydrogelových čoček, ale ošetří všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Dokonalý, nejnovější roztok určený pro péči o všechny měkké kontaktní čočky.

 
Pro všechny druhy měkkých čoček - můžete používat roztok pro péči o čočky nezávisle na tom, jaké měkké čočky používáte - dvoutýdenní, měsíční nebo roční.
Bezpečné uchování - roztok pro péči o čočky slouží především k bezpečnému uchování čoček v době, kdy je aktuálně nepoužíváte. Mohou být v nádobce s roztokem uloženy až několik dní, aniž byste se museli obávat o ztrátu jejich cenných vlastností.
Komplexní dezinfekce - když jsou čočky ve skleničce s roztokem, odstraňuje z jejich povrchu dokonce i nejodolnější nečistoty, jako jsou tuky, bílkoviny a nebezpečné bakterie.
Další zvlhčení - co jsou čočky bez své vlhkosti? Určitě by byly velmi nepohodlné při používání. Roztok pro čočky tomu brání tím, že obnovuje jejich původní úroveň zvlhčení.
Péče bez tření - péče o čočky pomocí roztoku nezahrnuje otravné tření a oplachování. Stačí několik kapek přípravku do nádoby a následné ponoření kontaktních čoček na několik hodin.
Zlepšení pružnosti - Zeiss All-In-One ADVANCE
Zlepšení pružnosti - živiny obsažené v roztoku pro péči o čočky pozitivně ovlivňují také pružnost čoček. Stačí několik kapek přípravku do nádobky a následné ponoření kontaktních čoček na několik hodin - bez nutnosti tření a oplachování.
 

Charakteristika roztoku Zeiss All-In-One ADVANCE:

 

Roztok Zeiss All-In-One ADVANCE je vhodný pro čištění, oplachování, dezinfekci měkkých kontaktních čoček. Je také vhodný pro uchování nepravidelně nošených kontaktních čoček. Po aplikaci roztoku dochází k efektivnímu odstranění všech typů nečistot z povrchu kontaktních čoček. Proteinová ani lipidová depozita neodolají aktivní složce roztoku ActiPro. Čočky mají po ošetření citelné hydrofilní účinky. V podstatě je povrch čočky po ošetření schopen vázat na sebe molekuly vody. Díky tomu nedochází k usazování nečistot na povrch čoček. Nošení takto ošetřených kontaktních čoček je velmi komfortní a pohodlné po celou dobu nošení. Kontaktní čočky ponechte v roztoku dezinfikovat ideálně přes celou noc. Ráno budou vaše kontaktní čočky připraveny k jejich dalšímu bezpečnému používání.

Roztok Zeiss All-In-One Advance 100 ml obsahuje následující složky: Actipro a polyhexanid (0.0001%).

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceZEISS
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml109 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Zeiss All-In-One ADVANCE 100 ml
Vaše hodnocení