Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Jednodenní a dvoutýdenní čočky ACUVUE® OASYS

ACUVUE® OASYS jsou poslední generací kontaktních čoček vyrobených z hydrogel-silikonového materiálu (Senofilcon A) od firmy Johnson & Johnson. Výrobce využil technologie HYDRACLEAR PLUS a HYDRACLEAR, jako základní složky, které zajišťují komfort při nošení čoček po celý den, i když je vzduch suchý, teplý a mohl by být nepohodlný vůči vašim očím.

Popis ACUVUE® OASYS čoček:

Technologie HYDRACLEAR PLUS zajišťuje hladkost kontaktní čočky a její dostatečně vysokou propustnost kyslíku, která je vyšší než u běžných kontaktních čoček. Jsou pro vaše oči pohodlnější a snižují vysoušení očí v nepohodlném prostředí, jako je práce na počítači, cestování letadlem nebo delší pobyt v nevětraných prostorách s nehybným vzduchem, jako jsou například auta nebo klimatizované místnosti. Silikon-hydrogelový materiál, který je důležitou složkou čoček, zajišťuje propustnost kyslíku skrz čočku do oka až z 98%. UV záření je velmi škodlivé pro naše oči, proto je zde obsažena technologie, která zabraňuje působení UVA záření (z 96%) a UVB záření (až z 99%) a tím chrání vaše oči od škodlivých slunečních paprsků.

Pro koho jsou čočky ACUVUE® OASYS určeny?

ACUVUE® OASYS jsou kontaktní čočky jak pro osoby trpící krátkozrakostí, tak pro osoby trpící dalekozrakostí. Jsou velmi pohodlné, protože jsou lehce modře zbarvené a na jejich povrchu je malinké čísílko. Takže je jejich aplikace velice jednoduchá – bez problémů můžete vidět kontaktní čočku i v pouzdře na čočky a také nalézt správnou stranu před jejich nasazením.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS můžete nosit po dobu 2 týdnů pouze během dne, nebo bez vyjímání z očí po dobu jednoho týdne.

Pokud trpíte na suché oči, měli byste být spokojeni s čočkami ACUVUE® OASYS. Jsou vhodné zvláště pro osoby, které tráví hodně času v uměle klimatizovaných místnostech, pracující dlouhé hodiny s počítačem či často cestující letadlem. Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou pro vás vhodné, pokud vám záleží na komfortu během nošení kontaktních čoček, bez nutnosti používat další doplňující zvlhčovala, jako například oční kapky.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM jsou doporučovány všem lidem, kteří trpí astigmatismem. Jsou velmi pohodlné, protože jsou lehce modře zbarvené, což umožňuje jejich rychlé nasazení, a v oku se nepohybují.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS jsou dostupné v baleních po 6, 12 a 24 kusech, a také pro lidi trpící astigmatismem jsou kontaktní čočky ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM dostupné v 6-ti kusovém balení.