Příslušenství pro brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Příslušenství k brýlím

Brýle jsou rozhodně nejdůležitější v rámci korekce zraku a sluneční ochrany, ale brýlové doplňky výrazně zvyšují komfort a bezpečnost jejich používání. Jedná se o malé náčiní, se kterým si – v závislosti na zvoleném doplňku – můžete usnadnit čištění brýlí a přepravu brýlí v autě, bezpečně ukrýt brýle, které zrovna nepotřebujete, chránit je před poškozením nebo vyměnit dioptrické brýle za brýle sluneční.

Snažíme se, aby doplňky brýlí v našem obchodě byly pevné a módní. Reagujeme tak na vysoká a neustále rostoucí očekávání našich zákazníků. U Kodano najdete doplňky ke všem typům brýlí – dioptrické i sluneční, dámské, pánské i dětské, v každém tvaru, velikosti a z různých materiálů. Krásné barvy a vzory doplňků výrazně zpříjemní používání brýlí. Odolnost dodá jistotu a klid při používání brýlí mimo domov.

Jaké doplňky k brýlím najdete v našem obchodě?

 • Pouzdro na brýle

  Nechoďte bez dobrého pouzdra na brýle! Koneckonců, každé brýle jsou choulostivé a pouze jejich uložení do vyhrazeného pouzdra je chrání před poškozením a nečistotami. Pokud si tedy nechcete brýle zdeformovat, rozbít nebo poškrábat, vyberte si jedno z pouzder, které jsme pro vás připravili.

  Najdete u nás jak jednobarevná, tak i vícebarevná pouzdra na brýle, v tlumených i živých barvách. Mezi nimi si jistě vyberete model vhodný pro dospělého i dítě, o něco elegantnější - takový, který bez stresu vytáhnete i na tom nejoficiálnějším setkání i ve veselém provedení.

  Každý obal je tvrdý a odolný. Díky tomu je odolný proti promáčknutí a vaše brýle jsou v bezpečí i v té nejpřetíženější kabelce nebo batohu. Uvnitř pouzdra zase najdete měkký materiál nepouštějící vlákna, který se dokonale snoubí s jemným povrchem čoček a obrouček brýlí. Brýle vyjmuté z pouzdra jsou bezvadně čisté a není na nich ani sebemenší škrábanec. Velikost a tvar pouzdra je univerzální - hodí se ke všem brýlím.

 • Hadřičky z mikrovlákna

  Vaše brýle potřebují každodenní čištění. Zvláště pokud se často zdržujete na prašném místě, po procházce, a také když používáte silný make-up nebo má vaše pleť tendenci se mastit. Prach, skvrny a mastnota jsou největšími nepřáteli čistých skel brýlí.

  A nečistoty na čočkách nejsou jen otázkou zhoršeného vidění a omezeného pohodlí. Špinavé brýle způsobují nadměrnou zátěž pro vaše oči, protože místo toho, aby se soustředily na předmět, na který se díváte, zaměří se mimovolně na skvrnu přímo před vašima očima.

  Nezapomínejte proto denně čistit jak brýlové čočky, tak celý rám včetně stranic a nosního dílu. K tomuto účelu používejte měkké utěrky z mikrovlákna, které nepoškrábou jemný povrch a rychle a účinně odstraní nečistoty. Nejlepších výsledků dosáhnete, když povrch brýlí nejprve nastříkáte prostředkem k tomu určeným. Rozpustí nečistoty, které později ze skel snadno odstraníte hadříkem. U Kodano najdete utěrky z mikrovlákna v různých krásných barvách.

 • Spreje na čištění brýlí

  Připravili jsme pro vás účinné prostředky na čištění brýlí v pohodlné formě - sprej. Jedná se o hydrofobní, antistatické kapaliny, se kterými odstraníte i ty nejodolnější nečistoty včetně mastnoty a všech skvrn. Stačí 2-3 stříknutí a otření čoček a obrouček měkkým hadříkem.

  Spreje na čištění brýlí se prodávají v malých plastových lahvičkách, které můžete snadno schovat do batohu nebo kabelky a použít je, kdykoli je to nutné. Použijte je k čištění dioptrických i slunečních brýlí. Některé z dostupných sprejů také snižují riziko zamlžení brýlí – to je zvláště cenné v mrazivém počasí.

 • Sluneční klipy

  Nosíte dioptrické brýle a chcete si chránit oči před sluncem, aniž byste si kupovali sluneční brýle? Používejte sluneční klipy! Je to jednoduchý a malý doplněk, který si nasadíte brýle během pár sekund, a když ho zrovna nepoužíváte, můžete ho uložit do kabelky nebo batohu. S takovými klipy si vaše brýle zachovají své dioptrické vlastnosti – stále vidíte jasně a vaše oči získávají účinnou ochranu před nebezpečným UV zářením. Klipy jsou k brýlím připevněny kovovou sponou s gumovými koncovkami, která rám pevně drží, ale nepoškrábe jej. Jedná se o tzv nasazovací brýle.

  V našem obchodě najdete různé sluneční clony - v mnoha barvách a tvarech. Některé mají doplňkové funkce (jako je polarizace nebo rozjasnění), jiné se vyznačují nestandardním, módním vzhledem (zrcadlové překryvy nebo v metalických odstínech). Připravili jsme pro vás elegantní i sportovní sluneční clony a překryty perfektní pro každodenní použití. Snadno si koupíte kryty brýlí v požadované velikosti a tvaru. S nimi ušetříte čas - výměna brýlí z dioptrických brýlí na sluneční, peníze - protože nemusíte kupovat další brýle speciálně na slunce, a také ... místo v kabelce nebo batohu, protože clony jsou malé a snadno je schováte do pouzdra.

 • Řetízky na brýle

  V 90. letech byly velmi populární a nyní jsou opět v oblibě. Jedná se o řetízky na brýle. Funkční a estetický doplněk. Zvýrazňuje krásu jakýchkoli brýlí a umožňuje vám je sundat, aniž byste je museli odkládat.

  Pro mnohé dámy jsou řetízky na brýle jako šperk, zvláště ty elegantní - pozlacené, postříbřené a s drobnými kamínky. Cítí se s nimi krásnější a sebevědomější. Pánové spíše sáhnou po elastických řetízcích na brýle s gumovými koncovkami. Záleží jim na co největší trvanlivosti a užitečnosti doplňku. Rodiče zase pro své ratolesti vybírají hlavně pletené, vlnité a nylonové řetízky - protože ty jsou s paletou barev nejvíce povzbuzující a ladí s radostnou povahou jejich dětí. Všechny tyto typy řetězů najdete v našem eshopu.

 • Držáky na brýle

  Jste řidič a často se vám stává, že si brýle nemáte kam odložit, aby byly v bezpečí? Jejich umístění kamkoli není dobré řešení – riskujete poškrábání čoček a poškození obrouček. Místo riskování použijte malé a jednoduché příslušenství, jako jsou držáky na brýle. V naší prodejně jsme pro vás připravili držáky na brýle se stabilním a pevným přívěsem. Díky tomu je celý držák s brýlemi odolný proti otřesům a nehýbe se ani na té nejhrbolatější trase. Brýle připevníte k držáku pohodlnou, ale odolnou sponou. Zvládnete to i jednou rukou! Malé a kompaktní, rukojeti jsou nenápadné a dostupné v mnoha barvách, hodí se do interiéru každého vozidla. Díky nim vždy víte, kde máte brýle a můžete si být jisti, že je nic neohrožuje.

Dobře zvolené doplňky zlepšují především komfort a bezpečnost používání brýlí. Za druhé - zkrášlují obruby, činí je atraktivnějšími a nošení ještě příjemnější. U Kodano najdete mnoho různých doplňků pro brýle. Uvedli jsme pouze ty nejoblíbenější. Proto vám doporučujeme, abyste se seznámili s produkty v této kategorii.