Kontaktní čočky Biofinity

Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Měsíční čočky Biofinity

Výrobci kontaktních čoček se snaží přizpůsobit výrobu individuálním požadavkům zákazníků, kteří používají jejich výrobky každý den. Je třeba podotknout, že zpracování moderních materiálů na výrobu kontaktních čoček vyžaduje velkou angažovanost odborníků v různých vědeckých oblastech. Jejich dlouholetá práce byla také potřeba k vzniku nových kontaktních čoček firmy Cooper Vision, čoček řady Biofinity.

O čočkách Biofinity

Čočky Biofinity byly vyrobeny a patentovány společností Cooper Vision. Stojí za to podotknout, že Biofinity jsou moderní měkké kontaktní čočky III. generace, které mají mimořádné vlastnosti. Jsou vytvořeny ze silikon-hydrogelové látky AQUAFORM, která způsobuje, že je oko po celou dobu dobře hydratované a okysličované. Charakteristickou vlastností čoček Biofinity je to, že zajišťují velký komfort nošení, zlepšují vidění a optimálně se přizpůsobují tvaru oka uživatele. Díky vysoké propustnosti kyslíku a vysoké hydrataci jsou nejlepšími kontaktními čočkami na trhu. Čočky Biofinity mají patentovaný zaoblený tvar hrany čočky, díky kterému nedochází k pocitu škrábaní v oku. Tyto čočky mají také zvýšenou odolnost vůči vysychání, a proto jsou vhodné pro uživatele se syndromem tzv. suchého oka. Biofinity jsou čočky s prodlouženým nošením, tzn., že je možné je nosit celých 24 hodin, bez nutnosti vyjmutí z oka po dobu 30 - ti dní.

Pro koho jsou určeny čočky Biofinity ?

Čočky Biofinity jsou asférické, a proto zajišťují lepší ostrost vidění, lepší kontrast i dobré vidění jak při astigmatismu, tak i u presbyopie. Doporučují se všem osobám s vadou zraku, pro které nejsou brýle vhodným řešením. Čočky Biofinity jsou vhodné pro osoby s vetchozrakostí, astigmatismem, krátkozrakostí i dalekozrakostí. Tyto čočky jsou doporučovány osobám s poškozeným slzným filmem, protože se nevysušují tak rychle jak ostatní typ obdobných kontaktních čoček. Biofinity jsou nejlepším řešením pro uživatele, kteří chtějí čočky nosit po celých 30 dní bez nutnosti vyjmutí z oka, ovšem vše po poradě s doporučením od očního lékaře - kontaktologa.

Výrobky značky Biofinity

V značky řady Biofinty se nachází tyto produkty:

  • Biofinity - jsou vyrobeny z moderního materiálu HYDRO-GEL s vysokou hydratací 48% vody a konstrukcí samotné čočky, která způsobuje, že všechny nečistoty jsou vyplavovány společně se slzami, a to má za následek, že oko je stále svěží a bez pocitu jakéhokoli diskomfortu.
  • Biofinity Energys - při výrobě získaly inovativní design Digital Zone Optics™. Díky němu dochází k minimalizaci únavy očí, která je způsobena nepřetržitým zaostřováním očí na detaily na obrazovce, tabletu nebo telefonu. Díky designu a inovacím, které jsou zakomponovány v kontaktních čočkách zajišťují komfortní nošení, snižují podráždění, vysychání a únavu očí.
  • Biofinity Multifocal - měsíční kontaktní čočky vhodné pro pacienty s presbyopií. Poskytují výhody silikon-hydrogelového materiálu a společně s využitím moderních technologií jsou pro jejich nositele velmi pohodlnou kompenzační pomůckou. Kontaktní čočky Biofinity Multifocal poskytují vysoký komfort a současně skvělé vidění.
  • Biofinity Toric - torické měsíční čočky, určené pro nošení během dne po 30 dní, s vysokou propustností kyslíku a velkou hydratací, pro dokonalou hydrataci oka.
  • Biofinity Toric XR - kontaktní čočky s rozšířeným dioptrickým rozsahem, který je určen ke korekci astigmatismu a to i u vyšších stupňů.
  • Biofinity XR - vyrobeny jsou z inovativního silikon-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Vyráběny jsou s asférickým designem přední plochy. Celodenní pohodlí je zajištěno vysokým obsahem vody a vysokou propustností kyslíku. Kontaktní čočky Biofinity XR jsou vhodné také pro pacienty s těžkými zrakovými vadami. K dostání jsou v dioptrickém rozsahu od -20.00 do +15.00.

Čočky značky Biofinity

Kontaktní čočky Biofinity nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými CooperVision, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: