Kontaktní čočky Dailies

Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Jednodenní čočky Dailies

Zavedením jednodenních kontaktních čoček na trh se stalo opravdovou revolucí. Jednodenní čočky, na rozdíl od ostatních druhů kontaktních čoček, nevyžadují žádnou péči. Uživatelé si každý den vyjmou z blistru nový pár kontaktních čoček, nasadí si je, nosí je po celý den a večer je vyhodí do koše. Odpadá tím potřeba čištění a uchovávání kontaktních čoček. Pokud se také stane, že čočku klient ztratí, jednoduše si nasadí z blistru novou. Firma, která má v nabídce především jednodenní kontaktní čočky, je společnost Alcon. Čočky, o kterých je zde zmínka, jsou značka Dailies.

Čočky Dailies

Výrobce Alcon má mnoholeté zkušenosti v oblasti okulistiky. Díky přání zákazníků vyvinula firma Alcon nové jednodenní kontaktní čočky Dailies Total 1. Čočka Dailies zajišťuje příjemný komfort uživatelům díky použití unikátního systému navlhčování s trojnásobným účinkem. Díky němu je oko navlhčováno při každém mrknutí oka. Uživatelé čoček Dailies často nezpozorují, že mají čočky celý den v očích. Velkou výhodou kontaktních čoček Dailies je to, že nevyžadují během jejich nošení použití dodatečných ošetřovacích roztoků. Stačí si každý den pouze rozbalit nový, sterilní pár kontaktních čoček. Díky tomu, na rozdíl od ostatních (čtrnáctidenních a měsíčních), nejsou čočky kontaminovány bílkovinnými usazeninami na jejich povrchu a tím zamezují zanesení jakékoliv infekce do oka. Tyto čočky se snadno nasazují a používání je velmi jednoduché.

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Dailies?

Čočky Dailies jsou určeny vlastně pro každého. Jak pro dalekozraké, tak i krátkozraké osoby. Stačí si pouze vybrat čočky s dioptriemi odpovídajícími vaší oční vadě. Díky tomu, že se snadně nasazují, s nimi nebude mít problém ani uživatel, který s čočkami začíná. Čočky Dailies nedráždí oči, a proto se doporučují osobám, které mají citlivé oči a jsou náchylné k alergickým reakcím. Tyto jednodenní čočky rovněž doporučujeme lidem nosícím brýle, při sportu či jiných aktivitách, kde jsou brýle na obtíž. V sortimentu značky Dailies si můžete vybrat i čočky pro jiné druhy onemocnění oka, jako jsou třeba presbyopie, tedy vetchozrakost nebo astigmatismus.

Nejoblíbenější čočky Dailies

Značka čoček Dailies obsahuje několik rozmanitých druhů výrobků:

  • Dailies AquaComfort Plus - dodávají oku optimální zvlhčení během jeho každého mrknutí. V jejich konstrukci byl využit unikátní vzorec založený na systému trojnásobného navlhčování, který zajišťuje celodenní výsledek patřičné péče o zdravé oči.
  • Dailies AquaComfort Plus Multifocal - určené pro osoby s vetchozrakostí, zlepšující vidění na blízko při současném zachování vidění do dálky a na střední vzdálenost.
  • Dailies AquaComfort Plus Toric - zajišťují neobvyklé pohodlí během nošení bez rizika vyskytnutí jakékoliv infekce, jsou to čočky zaměřené pro pacienty s astigmatismem. Jsou vyrobeny z materiálu, díky kterému jsou velmi tenké a zajišťují vysokou úroveň navlhčení.
  • DAILIES TOTAL 1® - představují revoluci na trhu. Jsou navrženy tak, že obsah vody v nich postupně roste od vnitřku k vnějšímu povrchu, přicházejícímu do kontaktu s okem. Díky pokročilému a inovativnímu složení je dosahována vysoká hydratace a maximální komfort při nošení.

Značkové čočky Dailies

Čočky Dailies nabízené obchodem Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené společností Alcon, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: