Kontaktní čočky FreshLook

Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 položek

na stránce

Barevné čočky FreshLook

Máte modré nebo hnědé oči jako stovky lidí kolem vás? Chtěli byste změnit svou image během několika minut, bez zásahu chirurgického skalpelu? Můžete toho dosáhnout použitím barevných kontaktních čoček. Tyto čočky mohou nosit jak osoby se zrakovým postižením, tak osoby, které vidí dobře. V nabídce jednoho z největších lídrů v oblasti kontaktních čoček, společnosti Alcon, se nachází novodobé, barevné kontaktní čočky FreshLook.

Popis čoček FreshLook

Společnost Alcon použitím nejnovějších látek a optických technologií vytvořila čočky FreshLook, které se používají pro korekci zrakových vad, ale i pro změnu barvy nebo odstínu očí. Čočky FreshLook jsou vyrobeny ze stejné látky jako čočky skupiny Dailies (hydratace, prodyšnost). Při výrobě čoček Freshlook byla použita unikátní technologie LightStream, díky které jsou hrany čoček velmi tenké, což zajišťuje uživatelům vysoký komfort nošení. Čočky FreshLook jsou určeny pro každodenní výměnu a přidávají očím krásnou přírodní barvu - modrou, zelenou, šedou apod.

Pro koho jsou čočky Freshlook určeny?

Čočky FreshLook společnosti Alcon jsou vhodné pro všechny, kteří by chtěli změnit barvu svých očí nebo zdůraznit svou přirozenou barvu a hloubku pohledu. Některé čočky FreshLook přidávají duhovkám nezvyklou barvu a jsou určeny pro zvláštní příležitosti - svatby, karnevaly, silvestrovské plesy apod. Barevné čočky jsou určeny pro osoby, které chtějí něco změnit na svém vzhledu. Mohou je nosit jak osoby s vadou zraku, tak i lidé bez vady (série nula), protože kontaktní čočky mění nejen barvu duhovky, ale upravují i zraková postižení.

Výrobky FreshLook

Druhy kontaktních čoček FreshLook:

  • Dailies FreshLook Illuminate Jet Black - obsahují transluminenční vrstvu, která dodává očím perleťový lesk a odráží světlo. K tomu dopomáhá technologie Lightstream. Barva čočky reaguje se světlem a přirozeně se přizpůsobuje barevnému odstínu očí jejich nositele.
  • Dailies FreshLook Illuminate Rich Brown - mají velmi tenké okraje, díky kterým je zajištěn komfort a pohodlí při každodenním nošení. Přirozený vzhled očí zajišťuje technika dvouvrstvého tisku, kde jsou použity odstíny černé a hnědé.
  • Freshlook One Day - barevné jednodenní kontaktní čočky. Čočky večer vyhodíte do koše a ráno si vezmete nové. Vysoký obsah vody i jednodenní použití poskytují uživatelům vysoký komfort. Čočky FreshLook ONE DAY se doporučují osobám, které ještě nikdy nenosily čočky, nebo které chtějí jen čas od času změnit nebo zdůraznit svou barvu očí. Kontaktní čočky FreshLook jsou k dispozici v barvách Blue (modrá), Green (zelená), Gray (šedá) a Pure Hazel (oříšková).
  • Freshlook ColorBlends - čočky, které zvýrazní přirozenou barvu očí. Jsou určeny pro světlé i tmavé oči.

Značkové čočky FreshLook

Čočky FreshLook nabízené obchodem Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené společností Alcon, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: