Kontaktní čočky #bioview

Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 položek

na stránce

Jednodenní, dvoutýdenní a měsíční čočky #bioview

Seznamte se s kontaktními čočkami #bioview - produktem nejnovější generace, který je výsledkem inovativní technologie a vylepšeného materiálu. Jedná se o čočky, které splňují potřeby lidského oka, poskytují ten nejvyšší stupeň pohodlí při používání a zaručují kvalitní vidění krátko- i dalekozrakým.

Pro koho jsou kontaktní čočky #bioview vhodné?

#bioview kontaktní čočky jsou oblíbené u každého, kdo si cení přirozených řešení. Organické, 100% kompatibilní s přirozeným fungováním očních orgánů, jsou velmi dobře přijímány, a proto se velice dobře používají. Povrch, který je vysoce hydratovaný a propustný pro kyslík splňuje očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů, kteří se potýkají s častou suchostí a zarudnutím očí. Jsou k dispozici v široké škále korekčních mocí a umožňují korigovat krátko- i dalekozrakost. Snadným a intuitivním nasazováním jsou vhodné pro zkušené i začínající uživatele.

Dostupné typy čoček #bioview:

A co víc, každý z těchto typů je k dispozici v různých velikostech balení: #bioview Daily 5 ks, 30 ks, 90 ks a 180 ks a #bioview Monthly 1 ks, 3 ks a 6 ks V této kategorii najdete balení čoček, které jsou ideální jak pro vyzkoušení, tak pro ekonomické doplňování zásob.

Vlastnosti čoček #bioview:

Základem všech čoček řady #bioview je inovativní materiál třetí generace - Olifilcon A. Vysoce hydratovaný a charakterizovaný příznivým parametrem propustnosti kyslíku. Je zodpovědný za dlouhodobé zvlhčení čoček a poskytuje rohovce stálý a volný přístup k kyslíku, díky čemuž jsou oči odolné vůči infekcím a vždy vypadají zdravé a odpočinuté.

#bioview je také jedinečná technologie "zvlhčovacích agentů" a povrchovému roubování, díky kterým se čočky vyznačují ultratenkými hranami a vysokou flexibilitou. Díky tomu okamžitě přilnou k oku a zůstávají po celou dobu na stejném místě - bez shrnutí nebo vypadnutí. Zajišťují tedy nejvyšší pohodlí při používání a jsou velmi snadno použitelné - tuto funkci ocení především začínající uživatelé.

Největší výhody čoček #bioview:

  • dlouhotrvající zvlhčení - díky vysokému stupni hydratace,
  • příznivý parametr propustnosti kyslíku,
  • vysoká elasticita a sametová měkkost,
  • moderní UVA / UVB filtry,
  • světle modrá barva pro snadnou aplikaci,
  • široká škála dioptrií,
  • mnoho velikostí balení na výběr.