Kontaktní čočky SofLens

Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Jednodenní a měsíční čočky SofLens

Společnost Bausch & Lomb má ve své nabídce mezi jinými široký sortiment kontaktních čoček Soflens s různou dobou užívání. S touto řadou vás zde chceme seznámit.

Popis čoček SofLens

Kontaktní čočky SofLens umožňují komfort vidění v průběhu celé doby uváděné výrobcem. Jsou určeny k dennímu nošení. Díky materiálu, který byl použit při výrobě, se ideálně přizpůsobí tvaru oka. Tento materiál také zamezuje ukládání nečistot na povrchu čočky a tím usnadňuje i jejich čištění. Je nutné podotknout, že kontaktní čočky SofLens garantují perfektní vidění i za ne příliš dobrých světelných podmínek. Novodobá konstrukce a materiál použitý při jejich výrobě způsobují, že tato kontaktní čočka je po celou dobu zvlhčená a nezpůsobuje pocit tzv. suchého oka po celou dobu jejího použití. Každá kontaktní čočka je uložena v blistru a velmi snadno se nasazuje a vyjímá. Kontaktní čočky SofLens byly vytvořeny pomocí hydrogelového materiálu - Polymacon, s vysokým obsahem vody. Tím zlepšují komfort při jejich užívání. Polymacon patří k materiálům, který zamezuje usazování nečistot na jejich povrchu. Kontaktní čočky firmy Bausch&Lomb, značky SofLens jsou jedny z nejtenčích čoček na světě, díky tomu velmi dobře propouští kyslík. Byly vyrobeny tak, aby se velmi dobře používaly a vyhovovaly každému nositeli.

Komu se doporučují čočky SofLens?

Čočky SofLens jsou určeny pro všechny pacienty, kteří si zakládají na vysokém komfortu při nošení těchto výrobků. Nalezneme zde čočky jak pro astigmatiky či lidi, kteří trpí vetchozrakostí, tak pro klienty s krátko či dalekozrakostí, kteří chtějí čočky s dobrým viděním během jakýchkoli světelných podmínek.

Produkty značky SofLens

Značka SofLens obsahuje škálu čoček, mezi kterými se vyskytují tyto:

  • SofLens 38 - čočky určeny pro měsíční výměnu, jsou vyráběny ve třech zakřiveních, díky čemu se snadně přizpůsobují každému oku.
  • SofLens 59 - jsou to měkké kontaktní čočky, určeny denní pro nošení v období 30 - ti dní. Dokonale se přizpůsobí tvaru oka. Unikátní materiál, ze kterého jsou čočky vyrobeny, zamezuje usazování nečistot a usnadňuje jejich čištění.
  • SofLens 66 Toric - astigmatické kontaktní čočky, nyní přejmenovány na SofLens for Astigmatism-původní SofLens 66 Toric, určeny pro osoby s astigmatismem.
  • SofLens Daily Disposable Toric for Astigmatism - jednodenní čočky pro astigmatiky, které byly navrženy pro uživatele s touto vadou, zajišťují maximální komfort při jejich používání.
  • SofLens Daily Disposable - jednodenní čočky jsou nejnovějším výrobkem společnosti Bausch&Lomb, vytvořeným pro osoby, které si zakládají na komfortu. Díky asférické čočce zajišťují dokonalé vidění dokonce i za špatných světelných podmínek.

Čočky značky ULTRA

Kontaktní čočky SofLens nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými společností Bausch&Lomb, tedy optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: