Sportovní brýle

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 53

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 53

Stránka
na stránce

Sluneční brýle na sport

Máte rádi různé formy aktivit? Potřebujete doplňky, které udrží krok s vaším rušným životním stylem! Sportovní brýle budou ideálním řešením pro ženy i muže provozující jogging, cyklistiku, horolezectví a další disciplíny. Nezáleží na tom, zda jste profesionál nebo své dobrodružství se sportem teprve začínáte – odolné, lehké a pohodlné rámy udrží vaše oči v bezpečí bez ohledu na podmínky.

Sportovní sluneční brýle - ochrana a spolehlivost

Dlouhodobé vystavení UV záření může být nebezpečné – podrážděné oči štípou, svědí a způsobují vážné nepohodlí. Naštěstí se k podobnému nepohodlí nemusíte odsuzovat – stačí sáhnout po sportovních slunečních brýlích. Při výrobě těchto specializovaných doplňků se používají moderní technologie. Sportovci moc dobře vědí, jak moc může pomoci vysoká kvalita obrazu – při sportu, který vyžaduje hbitost a rychlost, je důležitý každý zlomek vteřiny a nemůžete si dovolit přehlédnout žádný detail, a to ani na jasném slunci. Vyberte si jedinečná polarizační skla, která eliminují odlesky, lom a další optické jevy.

Špičkové sportovní brýle

Sportovní sluneční brýle se vyznačují vysokou odolností – někteří sportovci se domnívají, že dobré obruby by měly být téměř nezničitelné. Je velmi důležité vybrat obruby, které účinně odolávají tlaku a jsou odolné proti oděrkám, nárazům a pádům. Při tréninku jsme vystaveni zejména nepředvídaným událostem, což znamená, že se naše brýle často dostanou do brutálního kontaktu se zemí. Výrobci rámů pro aktivní lidi často používají lepší, odolnější materiály. Seznamte se se sportovními brýlemi Oakley - jejich povrchové úpravy a části nosních polštářků jsou vyrobeny z Unobtainia, materiálu vyznačujícího se nadprůměrnou odolností. Návrhy značky se vyznačují originálním tvarem brýlí, který mnohem lépe sedí na obličeji. Zakřivené čočky zlepšují pozorovací úhel a jejich povrchová úprava účinně eliminuje sluneční lom. Díky brýlím Oakley budou vaše oči v bezpečí a vy se budete soustředit na svůj trénink.

Sportovní sluneční brýle, které vám padnou

Brýle pro aktivní lidi musí být pohodlné, odolné, ale i estetické a šité na míru naší image. Cyklistické brýle by měly barevně a střihově ladit s helmou, tričkem nebo šortkami – pamatujte, že tento doplněk se stane nedílnou součástí celého kostýmu, vybírejte proto modely, které vám zaručí ochranu a zároveň skvěle padnou na váš obličej. Hledáte designové a pevné sluneční brýle? Vyberte si nabídky Polaroidu! Společnost s tradicemi se již desítky let zaměřuje na moderní řešení a pokročilé technologie a její projekty potěší malé i velké. Univerzální obruby zaujmou nadšence různých sportovních disciplín – v nabídce této firmy jsou běžecké brýle a další špičkové produkty. Vysoce kvalitní materiály a polarizace zaručují pohodlí a mimořádnou odolnost.

Sluneční brýle pro aktivní ženy i muže

Kde koupit pevné, odolné a pohodlné pánské sportovní brýle? Obchod Kodano.pl nabízí mnoho modelů, které splní očekávání každého aktivního muže. Máte rádi klasická řešení? Vyberte si nadčasové černé rámečky. Pokud máte rádi výrazné doplňky, budou se vám líbit rámy se zrcadlovým, lesklým sklem. Dámské sportovní brýle se vyznačují zajímavými, rozmanitými barvami a jemnými liniemi, které dokonale ladí s krásou každé aktivní ženy. Opalovací doplňky pro ni i pro něj často vyčnívají z jiných možností díky dvoubarevným rámečkům a čočkám v různých barevných variantách. V naší prodejně najdete také pohodlné a efektní dětské sportovní brýle.

Barevné čočky ve sportovních brýlích - estetická záležitost nebo praktický aspekt?

Hledáte designový model s UV filtrem? Vyberte si modely od Moretti, které umně kombinuje černé obroučky a poutavé modrozelené čočky. Pokud rádi vyčníváte, zaujmou vás originální, bílé rámečky. Pamatujte, že výběr odstínu skla závisí na použití příslušenství. Při slabém slunečním světle budou lépe fungovat modely, které poskytují nejlepší kontrast. Lidé vystavení silnému slunečnímu záření, například horolezci, by si měli vybrat nejtmavší polarizované varianty.

Podívejte se na další typy brýlí podle jejich účelu: