Kontaktní čočky AquaView

Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce

Jednodenní, dvoutýdenní a měsíční čočky AquaView

Denní nošení kontaktních čoček se pro mnoho lidí stává téměř přirozenou povinností. Správně vybrané kontaktní čočky nejen poskytují pocit svobody a nezávislosti, ale také dokáží korigovat mnoho vad zraku. Jednou z nejoblíbenějších a nejvíce ceněných značek vyrábějících kontaktní čočky je AquaView. Tato značka nabízí desítky typů kontaktních čoček přizpůsobených potřebám zákazníků.

Popis kontaktních čoček AquaView

Kontaktní čočky AquaView jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů nejvyšší kvality, jako jsou Methafilcon A a Bioxifilcon B. Vysoká hydratace produktů umožňuje nošení po celý den bez obavy o tak časté jevy jako například "unavené oči". Navíc kontaktní čočky AquaView obsahují také hyaluronan sodný, který přispívá k pohodlnému nošení i pro osoby trpící tzv. syndromem suchého oka. Jednou z hlavních charakteristik kontaktních čoček AquaView je jejich vysoká propustnost kyslíku, což vede k vhodnému zvlhčení očí po celou dobu používání.

Díky asférické konstrukci kontaktní čočky poskytují uživateli správné a ostré vidění po celou dobu. Také výrazně zlepšují kvalitu vidění. Kontaktní čočky AquaView jsou jedny z nejtenčích čoček dostupných na trhu oftalmologických výrobků, takže jejich nasazování je velmi snadné. Osoba nosící kontaktní čočky je téměř necítí na očích. Jsou k dispozici kontaktní čočky přírodního barevného odstínu, stejně jako barevné kontaktní čočky pro ty, kteří chtějí změnit barvu svých očí. Navíc všechny výrobky této značky mají UV filtry, které chrání oči před sluncem a škodlivým UV zářením UVA (85%) a UVB (40%).

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView?

Kontaktní čočky AquaView jsou určeny zejména pro osoby, které měly doposud problém se suchostí očí a s tím spojeným nepohodlím. Osloví také zákazníky, kteří se dennodenně stěžují na rychlé unavení očí. Kontaktní čočky AquaView mohou používat osoby s krátkozrakostí, dalekozrakostí, astigmatismem i ty bez vady zraku, které chtějí změnit přirozenou barvu očí. Jsou k dispozici kontaktní čočky určené pro použití jednodenní, dvoutýdenní a měsíční.

Značkové kontaktní čočky AquaView

Kontaktní čočky AquaView nabízené v obchodě Kodano.cz jsou výrobky značkového charakteru nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.