Brýle Versace

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 118

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 118

Stránka
na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Versace

Na světovém módním trhu se rozhodně odlišuje značka Versace, která je spojována s luxusem a elegancí. Takové jsou všechny výrobky navrhované a vytvářené v módním domě Versace.

Popis firmy

Firmu Versace založil Gianni Versace, který je považován za jednoho z průkopníků světa moderní módy. Příběh značky začíná v roce 1972, když Gianni Versace přiletěl z Reggio Calabria do Milána a začal provozovat svou činnost. První zakázkou velkého návrháře bylo vytvoření kolekce pro Ezio Nicosia, který byl majitelem textilní společnosti Florentine Flowers. Mladý návrhář si rychle získal uznání představitelů hlavního módního města a mohl si otevřít vlastní módní dům. Dnes Gianni Versace Sp. A. navrhuje oděvy, doplňky, brýle a brýlové obruby.

Nejdůležitější částí firmy je Design Center, ve kterém vznikají veškeré návrhy módního domu Versace. V současné době jej řídí Donatella Versace, která plní funkcí umělecké ředitelky a hlavního návrháře firmy. Předsedou Versace je Santo Versace. Spolupracuje rovněž trvale s nejlepšími módními domy na trhu.

Brýle a brýlové obruby Versace se charakterizují netradičním stylem. Jsou navrhovány podle nejnovějších módních trendů. Jsou určené mužům i ženám. Mohou být velmi elegantním a originálním doplňkem, který ozvláštní oblečení a přitáhne pozornost okolí.

Odběrateli brýlí a obrub jsou lidé, kteří ocení moderní věcí. Sluneční brýle Versace mají atypický tvar a různá zdobení. Designem navazují ke stylu 50., 60. a 70. let. Nalezneme mezi nimi obruby typu retro a kočičí brýle. Velký úspěch sklízejí velké sluneční obruby, geometrických tvarů.

Atributy značky Versace

Veškeré výrobky vyráběné v módním domě Versace jsou rafinované a inovační. Perfektně charakterizují ideu luxusní a módní značky. Bez ohledu na to, zda jsou to parfémy, oblečení nebo sluneční brýle a brýlové obruby Versace, vždy je to zboží nejvyšší kvality, distingovaného stylu, který je pro tuto značku charakteristický. Veškeré výrobky značky Versace zdobí firemní logo – Medúza na pozadí labyrintu, nebo název.

Podívejte se na další brýle Versace: