Brýle Guess

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 403

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 403

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Guess

Brýle, které zlepšují náladu a dodávají sebevědomí? Které zdůrazňují styl a dokážou i nejobyčejnější outfit změnit v módní, výjimečný look? To jsou rozhodně brýle Guess - sluneční a korekční. Většinou jsou to dámské modely - neuvěřitelně ženské a lehké, ale značka nabízí také rozsáhlou skupinu unisexových obrub, mezi kterými najdou produkt, který vyhovuje i muži. V nabídce se nacházejí jak obruby s klasickými tvary, tak i výjimečné, geometrické rámečky s více či méně neobvyklým tvarem. Díky tomu a díky velkému výběru barev, které zahrnují nejen obruby, ale také skla (v případě slunečních brýlí Guess), najde i ten nejnáročnější uživatel něco pro sebe!

Známá a oblíbená značka Guess!

Guess je americká oděvní značka založená v roce 1981 bratry Maurice, Armandem, Georgesem a Paulem Marciano. Narodili se a vyrůstali v Marseille a emigrovali do Kalifornie, kde si splnili svůj sen o vytvoření módní značky. Ta se od začátku vyznačuje unikátním spojením francouzské elegance s americkou volností a spontanalitou. Dnes, po více než čtyřiceti letech existence, jsou asociace s Guess stále stejné a produkty značky se ideálně hodí k potřebám moderních uživatelů.

Brýle Guess vám umožní pocítit se téměř jako při procházce francouzskými uličkami, v doprovodu mořského větru. Značka své produkty primárně zaměřuje na mladé dospělé. Na to ukazuje slogan "Young. Sexy. Adventurous", který často používá například v sociálních médiích. To však neznamená, že osoby, které jsou již zcela dospělé, nemohou sáhnout po brýlích Guess. Právě naopak! Jsou to obruby, které vám dodají mladistvost a vrátí ztracenou energii!

Sluneční a dioptrické brýle Guess - francouzská móda v americkém stylu

Na Kodano.cz nabízíme mnoho krásných a různorodých brýl Guess, včetně slunečních a dioptrických modelů. Ty jsou ideální pro dovolenou, ale i každodenní nošení a korekci zraku. Rámy Guess jsou k dispozici v několika tvarech, jako jsou oválné a kulaté, obdélníkové, "kočičí", stejně jako kultovní aviator rámy, "muchy" a netradiční geometrické modely. Je tedy patrné, že značka nabízí něco pro ty, kteří preferují klasické i originální styly.

Většina obrub je v tmavých a decentních barvách inspirovaných přírodou, což znamená, že sluneční a dioptrické brýle Guess lze snadno sladit s každým oblečením, aniž by byl tvar rámu potlačen. Nicméně, je tu také mnoho jasných barevných možností, jako jsou růžová, fialová, zlato a stříbro. Rozmanitost designu je také patrná v tloušťce rámu. Jsou k dispozici úzké a jemné rámy i rámy s výrazným závěsem. Dostupné jsou také modely s můstkem a masivními spoji, které jsou velmi oblíbené zejména mezi muži.

Vysoká kvalita brýlí značky Guess

Estetika je důležitá, ale spolehlivost konstrukce je ještě důležitější a to je vlastnost, kterou mají všechny brýle Guess. Výrobce vsadil na ověřené materiály jako plast a kov a s vysokou přesností vytvořil rámy, které se velmi dobře hodí pro každodenní intenzivní použití. Jsou stabilní, pevné a odolné proti deformacím a poškozením. Můžete si je snadno nasadit a sundat a spolehnout se na ně v mnoha životních situacích.

Sluneční a korekční brýle Guess se osvědčují v mnoha situacích. Jsou lehké a odolné a dokonale tvarované pro přizpůsobení se tváři a uším, což zajišťuje maximální pohodlí používání. Vysoká kvalita skel u slunečních brýlí značky Guess zaručuje vynikající ochranu očí před sluncem. Je třeba si uvědomit, že to je prioritní funkce, kterou by měl tento typ produktu plnit.