Brýle Guess

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 305

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 305

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Guess

Brýle, které zlepšují náladu a dodávají sebevědomí? Které zdůrazňují styl a dokážou i nejobyčejnější outfit změnit v módní, výjimečný look? To jsou rozhodně brýle Guess - sluneční a korekční. Většinou jsou to dámské modely - neuvěřitelně ženské a lehké, ale značka nabízí také rozsáhlou skupinu unisexových obrub, mezi kterými najdou produkt, který vyhovuje i muži. V nabídce se nacházejí jak obruby s klasickými tvary, tak i výjimečné, geometrické rámečky s více či méně neobvyklým tvarem. Díky tomu a díky velkému výběru barev, které zahrnují nejen obruby, ale také skla (v případě slunečních brýlí Guess), najde i ten nejnáročnější uživatel něco pro sebe!

Známá a oblíbená značka Guess!

Guess je americká oděvní značka založená v roce 1981 bratry Maurice, Armandem, Georgesem a Paulem Marciano. Narodili se a vyrůstali v Marseille a emigrovali do Kalifornie, kde si splnili svůj sen o vytvoření módní značky. Ta se od začátku vyznačuje unikátním spojením francouzské elegance s americkou volností a spontanalitou. Dnes, po více než čtyřiceti letech existence, jsou asociace s Guess stále stejné a produkty značky se ideálně hodí k potřebám moderních uživatelů.

Brýle Guess vám umožní pocítit se téměř jako při procházce francouzskými uličkami, v doprovodu mořského větru. Značka své produkty primárně zaměřuje na mladé dospělé. Na to ukazuje slogan "Young. Sexy. Adventurous", který často používá například v sociálních médiích. To však neznamená, že osoby, které jsou již zcela dospělé, nemohou sáhnout po brýlích Guess. Právě naopak! Jsou to obruby, které vám dodají mladistvost a vrátí ztracenou energii!

Sluneční a dioptrické brýle Guess - francouzská móda v americkém stylu

Na Kodano.cz nabízíme mnoho krásných a různorodých brýl Guess, včetně slunečních a dioptrických modelů. Ty jsou ideální pro dovolenou, ale i každodenní nošení a korekci zraku. Rámy Guess jsou k dispozici v několika tvarech, jako jsou oválné a kulaté, obdélníkové, "kočičí", stejně jako kultovní aviator rámy, "muchy" a netradiční geometrické modely. Je tedy patrné, že značka nabízí něco pro ty, kteří preferují klasické i originální styly.

Většina obrub je v tmavých a decentních barvách inspirovaných přírodou, což znamená, že sluneční a dioptrické brýle Guess lze snadno sladit s každým oblečením, aniž by byl tvar rámu potlačen. Nicméně, je tu také mnoho jasných barevných možností, jako jsou růžová, fialová, zlato a stříbro. Rozmanitost designu je také patrná v tloušťce rámu. Jsou k dispozici úzké a jemné rámy i rámy s výrazným závěsem. Dostupné jsou také modely s můstkem a masivními spoji, které jsou velmi oblíbené zejména mezi muži.

Vysoká kvalita brýlí značky Guess

Estetika je důležitá, ale spolehlivost konstrukce je ještě důležitější a to je vlastnost, kterou mají všechny brýle Guess. Výrobce vsadil na ověřené materiály jako plast a kov a s vysokou přesností vytvořil rámy, které se velmi dobře hodí pro každodenní intenzivní použití. Jsou stabilní, pevné a odolné proti deformacím a poškozením. Můžete si je snadno nasadit a sundat a spolehnout se na ně v mnoha životních situacích.

Sluneční a korekční brýle Guess se osvědčují v mnoha situacích. Jsou lehké a odolné a dokonale tvarované pro přizpůsobení se tváři a uším, což zajišťuje maximální pohodlí používání. Vysoká kvalita skel u slunečních brýlí značky Guess zaručuje vynikající ochranu očí před sluncem. Je třeba si uvědomit, že to je prioritní funkce, kterou by měl tento typ produktu plnit.

Podívejte se na další brýle Guess: