Kontaktní čočky ACUVUE®

Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce

Jednodenní a dvoutýdenní čočky ACUVUE®

Mezi velkým počtem výrobců kontaktních čoček si jistě zaslouží pozornost společnost Johnson&Johnson, která je lídrem nejen na trhu s optikou, ale také i na kosmetickém. Tato společnost uvedla na trh značku čoček ACUVUE®. Kontaktní čočky ACUVUE® jsou na prvním místě mezi měkkými čočkami na jednodenní použití. Navíc se v sortimentu čoček značky ACUVUE® nachází čočky pro prodloužené nošení, ale i barevné čočky. Každý uživatel si v nabídce kontaktních čoček značky ACUVUE® najde ty, které mu budou vyhovovat.

Popis čoček ACUVUE®

V nabídce čoček ACUVUE® se nachází čočky, které zajišťují dlouhodobý komfort, pohodlí při používání a dokonalé vidění. Během výroby čoček bylo použito nové řešení, díky kterému se čočky vyznačují vysokou hydratací a propustností kyslíku. Systém Hydraclear zajišťuje očím ideální navlhčení. Čočky ACUVUE® jsou vyráběny ve firemní pobočce Johnson&Johnson Vision Care VISTAKON, jejíž sídlo se nachází v Jacksonville na Floridě. ACUVUE® zaujímají mimořádné místo na trhu měkkých kontaktních čoček.

Pro koho jsou čočky ACUVUE®?

Čočky ACUVUE® jsou určeny jak pro dalekozraké, tak i krátkozraké osoby. Dostupné jsou v různých dioptriích a druzích. Tato značka také nabízí řadu barevných čoček, která umožní zákazníkům změnit barvu svých očí nebo ji jen podtrhnout. Jednodenní čočky, které tato značka nabízí, jsou pro uživatele, kteří normálně nosí brýle,ale na druhé straně si zde vyberou i lidé, kteří chtějí nosit čočky každodenně.

Nejpopulárnější výrobky ACUVUE®

Značka čoček ACUVUE® zajišťuje zákazníkům tyto druhy kontaktních čoček:

 

  • 1-DAY ACUVUE® MOIST - spojují v sobě svobodu a dlouhodobý pocit komfortu s pohodlím jednodenních čoček.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST for ASTIGMATISM - jednodenní kontaktní čočky, zajišťující ostré vidění a dlouhodobý komfort.
  • 1-DAY ACUVUE® MOIST MULTIFOCAL - progresivní čočky, zajišťující ostré vidění na blízko a do dálky v jedné čočce. Jsou to čočky pro vícenásobné použití.
  • 1-DAY ACUVUE® TruEye® - vytvořeny tak, aby splnily požadavky současného životního stylu a při tom chránily zdraví očí uživatele.
  • ACUVUE® OASYS - čtrnáctidenní kontaktní čočky s navlhčovacím systémem Hydraclear Plus, s vysokým stupněm hydratace.
  • ACUVUE® OASYS for ASTIGMATISM - torické kontaktní čočky pro korekci astigmatismu, usnadňují nasazování a sundání čoček z očí.
  • ACUVUE® OASYS with Transitions - revoluční typ kontaktních čoček, které snižují namáhání očí, k němuž dochází při změnách světelných podmínek. Dokáží aktivně reagovat na intenzitu osvětlení a v krátkém okamžiku se přizpůsobit různě jasnému světlu, působícímu z okolního prostředí.