Kontaktní čočky Air Optix® Aqua

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Měsíční čočky Air Optix® Aqua

Air Optix® Aqua jsou měkké prodyšné kontaktní čočky ze silikon-hydrogelového materiálu na měsíční použití. Kontaktní čočky jsou vybaveny speciálním hydratačním systémem Aqua, který zvyšuje komfort jejich nošení.

Popis kontaktních čoček Air Optix® Aqua:

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua můžete nosit denně po dobu jednoho měsíce a dokonce je příležitostně nosit i přes noc (ale pouze 6x do měsíce…). V porovnání se standardními hydrogelovými kontaktními čočkami, Air Optix® Aqua propouští k oku až 5x více kyslíku. Díky tomu i na konci dne Vaše oči vypadají zdravě, nejsou unavené a necítíte sucho v očích. Při výrobě povrchní vrstvy čočky byla využita inovativní technologie zabraňující hromadění se nečistot a bílkovinných usazenin, a také zaručující stálé zvlhčování čočky, čímž poskytuje komfort jejich uživatelům.

Pro koho jsou čočky Air Optix® Aqua?

Pokud:

  • nosíte čočky více než 11 hodin denně;
  • pracujete v klimatizovaných či suchých místnostech;
  • trávíte dlouhé hodiny před počítačem;
  • občas se vám stane, že si během dne nečekaně zdřímnete;
  • rychle vám vysychají oči či cítíte, že je máte suché;
  • chcete nosit jeden pár kontaktních čoček celý měsíc;

pak jsou kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou právě pro Vás.

Kontaktní čočky se lehce přizpůsobí vašim očím. Rozdíl tloušťky mezi okrajem a středem čočky je minimální, takže pacient vidí ostře a přesně. Air Optix® Aqua jsou kontaktní čočky s měsíční výměnou vyžadující každodenní péči a čištění. Pro čištění čoček doporučujeme roztok ze série Clean Active, nebo každý další jiný z nabídky našeho obchodu.

Kontaktní čočky Air Optix® Aqua jsou dostupné v balení po 3 nebo 6 kusech.