Kontaktní čočky AquaView Daily

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Jednodenní čočky AquaView Daily

Kontaktní čočky AquaView Daily jsou určeny pro každého, kdo hledá komfort a pohodlí čoček, aniž by bylo nutné je čistit a uchovávat v pouzdrech pro ně určené. Měkké kontaktní čočky AquaView Daily jsou denní kontaktní čočky, které se ráno nasadí a večer vyhodí do koše. Jsou velmi vhodné pro lidi, kteří často cestují a nemají čas na jejich údržbu.

Popis kontaktních čoček AquaView Daily:

Pokud jsou vaše oči často podrážděné, stává se, že Vám často vysychají, a během nošení kontaktních čoček je musíte dodatečně zvlhčovat kapkami, vyzkoušejte čočky AquaView Daily. Jsou určeny pro krátkozraké i dalekozraké uživatele, kteří potřebují pohodlné čočky pro nošení během dne (do 10 hodin). Čočka je vyrobena z materiálu bioxifilcon A, který v kombinaci s vysokou hydratací čočky (58%) zaručuje, že je oko dokonale zvlhčené i na konci dne.

Tradiční měkké čočky mají sférický tvar, zatímco AquaView Daily asférický, čímž poskytují lepší a ostřejší vidění po celý den.

Oči také potřebují účinnou ochranu proti škodlivým UV paprskům, takže čočky AquaView Daily jsou vybaveny UVA a UVB filtry na ochranu proti slunečnímu záření.

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Daily?

Čočky jsou ideální pro lidi, kteří trpí tzv. syndrom suchého oka a pro ty, kteří si v průběhu dne stěžují na bolavé a svědící oči. Jelikož se týká o denní čočky odpadá tím nutnost s jejich čištěním a skladováním.

Čočky AquaView Daily jsou k dispozici v balení po 10 kusech, 30 kusů, 90 kusů a 180 kusů.