Kontaktní čočky #bioview Daily

Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Jednodenní čočky #bioview Daily

Jednodenní kontaktní čočky #bioview Daily jsou produktem nejnovější generace, který kombinuje inovativní materiál a moderní výrobní technologii. Díky tomu tyto čočky nabízejí vysoké rozlišení a neuvěřitelný komfort při nošení - bez suchých a podrážděných očí.

Pro koho jsou čočky #bioview Daily?

Denní režim používání čoček #bioview Daily, tedy volnost od nutnosti čištění a péče o čočky, činí z těchto čoček skvělou volbu pro aktivní lidi - kteří se věnují různým sportům nebo často cestují. Vysoká hydratace čoček splňuje očekávání uživatelů, kteří trpí suchými a podrážděnými očima - například při práci na počítači po mnoho hodin. Díky světle modrému zabarvení z jedné strany jsou snadné a intuitivní k aplikaci - což je výhodou pro začátečníky. A jelikož jsou čočky k dispozici v kladných a záporných dioptriích v širokém rozsahu, mohou být používány jak krátkozrakými, tak dalekozrakými lidmi.

Výhody kontaktních čoček #bioview Daily

Čočky vytvořené na základě vysoce hydratovaného materiálu Omifilcon B, který má schopnost ukládání molekul vody v sobě, zajišťují celodenní vlhkost očí. Tím eliminují problém suchých a podrážděných očí. Díky tomu, že materiál má také vysokou pružnost a měkkost, #bioview Daily dokonale přiléhají k oku. Díky dodatečnému stabilizačnímu systému se udržují v počáteční poloze po mnoho hodin - bez sklápění a vypadávání. Takže problém cizího tělesa v oku mizí. Díky vysoké propustnosti kyslíku má rohovka stálý a volný přístup kyslíku, což znamená, že oči jsou odolné vůči různým infekcím a zrak je i na konci dne odpočatý a zaručuje ostře a sytě vidění.

Zvolte si pro sebe vhodné balení #bioview Daily

Pro co nejlepší způsob zákaznického uspokojení jsme rozšířili nabídku našeho obchodu o jednodenní kontaktní čočky #bioview Daily v mnoha různých velikostech a cenových kategoriích. Najdete zde jak balení na vyzkoušení nebo cestování, tak i velké ekonomické balení pro pravidelné používání po několik měsíců. To se pojí s velkou cenovou rozmanitostí výrobků, díky níž si můžete u nás zakoupit své oblíbené čočky v rámci vašeho aktuálního rozpočtu.