Kontaktní čočky #bioview Monthly

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Měsíční čočky #bioview Monthly

#bioview Monthly je jedním z typů kontaktních čoček z řady #Bioview. Moderní, vytvořené na základě vysoce hydratovaného, silikon-hydrogelového materiálu, který je mimořádně pohodlný pro každodenní použití a zaručuje perfektní zorné pole.

Pro koho jsou kontaktní čočky #bioview Monthly určeny?

Jak název napovídá, kontaktní čočky #bioview Monthly jsou určeny pro měsíční použití. To znamená, že z jeden pár můžete používat až 30 dní, ale pamatujte na každodenní čištění a péči pomocí speciálního přípravku. Tyto čočky jsou tedy ideální volbou pro lidi, kteří nemají problém s pravidelností takových činností, kteří hledají čočky pro dlouhodobé použití a kteří nemají rádi zvláštní skříňky na mnoho jednodenních čoček. Měsíční kontaktní čočky #bioview Monthly jsou také ekologičtější produkt, takže jejich nákup může uspokojit příznivce ekologických řešení.

Výhody kontaktních čoček #bioview Monthly

Kontaktní čočky #bioview Monthly byly vytvořeny na základě moderního materiálu Olifilcon A - vysoce hydratovaného a prodyšného. Díky tomu zajišťují správnou hydrataci očí, což předchází vysychání a zarudnutí očí. Udržují zrak v dobré kondici, výrazně snižují riziko bakteriálních infekcí a zaručují ostré a jasné vidění i po dlouhodobé práci. Zůstávají nevnímatelné po celou dobu používání díky velké pružnosti materiálu a jeho ideálnímu přizpůsobení individuálnímu tvaru oka. Tento rys je posílen dodatečným stabilizačním systémem, který udržuje čočku na svém původním místě - bez přetáčení a vypadávání.

Pozornost si zaslouží také přítomnost UVA/UVB filtrů v případě měsíčních kontaktních čoček #bioview Monthly, které poskytují očím další ochranu před škodlivými účinky slunce a absorbuje více než 90% UV záření. Kontaktní čočky #bioview Monthly mohou samozřejmě používat i lidé, kteří se poprvé uchylují k takovému optickému řešení - čočky jsou obohaceny o světle modré zbarvení, které výrazně usnadňuje jejich aplikaci.