Kontaktní čočky Crazy Lens

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

Barevné čočky Crazy Lens

Hledáte snadný způsob, jak změnit svůj vzhled? Chcete okouzlit své přátele oslnivým pohledem? Čočky Crazy Lens vám umožní změnit svůj vzhled k nepoznání. Skvěle se hodí k dotvoření halloweenského líčení, kostým velmi stylově doplní a dodají celému stylingu dravý vzhled.

Hydrogelový materiál

Tento moderní materiál poskytuje vysoký komfort používání a vyznačuje se velmi vysokou flexibilitou. Čočka se díky vlastnostem materiálu okamžitě přizpůsobí tvaru oka a zajistí pohodlné používání.

Správná hydratace

Používáním čoček Crazy Lens si můžete být jisti zdravím svého oka. Moderní materiál použitý při výrobě dokonale podporuje hydrataci očí. Díky vysokému stupni hydratace nebudou oči unavené ani po celodenním nošení.

Až 30 různých designů

Barevné čočky Crazy Lens jsou volbou pro každou příležitost. Díky široké škále dostupných barev a vzorů se můžete vydávat za mnoho ikonických tvorů. Čočky Crazy Lens jsou skvělou volbou pro akce s tematickými kostými.

Dokonalé skrytí přirozené barvy očí

V případě oblékání je důležitý bezchybný efekt. Dobré krytí naší přirozené barvy očí je základem toho, aby výsledný efekt vypadal tak, jak má. Čočky Crazy Lens nám poskytnou skvělé krytí díky moderní technologii jejich výroby a až 3 vrstvám barvy nanesené z vnitřní strany čočky! Víme, co naše zákazníky zajímá a my to poskytujeme!

Dlouhodobé užívání

Při nákupu čoček Crazy Lens můžeme počítat až s 3 měsíci bezproblémového používání! 2 kusy jsou ideální množství pro zahájení dobrodružství s kontaktními čočkami na párty. S použitím pouze jednoho páru čoček poznáme, jak prvotřídní tento produkt je.

Pro koho jsou čočky Crazy Lens určeny?

Čočky Crazy Lens jsou vyrobeny z moderního hydrogelového materiálu. Poskytují vysoký komfort používání a dlouhotrvající hydrataci našich očí. Jsou bezpečné i pro velmi citlivé a suché oči. Použití čoček zajišťuje dokonalé skrytí našeho přirozeného očního pigmentu díky moderní technologii nanášení barvy z vnitřní strany čočky až ve 3 vrstvách. Při nákupu čoček Crazy Lens kupujete 2 kusy a navíc vám jeden pár může sloužit až 3 měsíce. Vysoce výkonný hydrogelový materiál hydratuje oko, je pružný a vydrží až 3 měsíce používání.

Jste kreativní člověk? Rádi vytváříte úžasné cosplaye? Halloweenské party jsou vaší doménou? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano, čočky Crazy Lens jsou pro vás! Bez ohledu na to, zda se bavíme o jednorázové akci, nebo o změně vzhledu každý den, čočky Crazy Lens vám umožní vytvořit si vlastní styl.