Brýle Adidas

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 34

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 34

Stránka
na stránce

Adidas dioptrické a sluneční brýle

Bez ohledu na to, zda sportujete venku, nebo se jen procházíte či relaxujete – brýle Adidas vám pomohou udržet si zdraví, pohodlí a styl. Značka, kterou pravděpodobně znáte ze sportovního oblečení a doplňků, vám nyní dává k dispozici moderní, módní a rozmanité brýle - sluneční i dioptrické. Velká dostupnost tvarů a barev v obrubách i slunečních brýlích výrazně usnadňuje nalezení toho pravého - toho, v čem se budete cítit skvěle a vypadat přesně tak, jak chcete!

Pár slov o značce Adidas

Adidas je jednou z těch značek, které není třeba představovat. Těší se velmi vysokému uznání na všech kontinentech. Toto charakteristické, černé a pruhované logo označuje nejmódnější sportovní oblečení a doplňky, reagující na potřeby jak milovníků aktivního života, tak jednoduše pohodlí. Společnost Adidas byla založena již dávno, v roce 1924. Firmu založili bratři Dasslerové, počínaje výrobou obuvi a sportovního oblečení. V současné době se jejich produkty objevují na největších světových akcích včetně všemožných soutěží. Brýle Adidas jsou přirozeným pokračováním vývoje společnosti. Tyto doplňky jsou – stejně jako všechny ostatní produkty značky – příkladem skvělého vztahu k odolnosti, pohodlí a originálnímu, avšak univerzálnímu stylu.

Módní sluneční a dioptrické brýle ve sportovní edici

Dalo by se předpokládat, že sluneční a dioptrické brýle Adidas budou typicky sportovní a nebodou se hodit pro oficiálnější stylizace. Nic proti! Rychlý pohled na produkty shromážděné v této kategorii stačí k závěru, že se vyznačují velkou rozmanitostí. Mnoho krásných - originálních a klasických - barev upoutá pozornost, stejně jako nádherná dostupnost tvarů, mezi nimiž vedou kulaté, oválné, obdélníkové a ""kočičí"" brýle. Existují modely s plným, masivnějším rámem, stejně jako úzké, jemné a elegantnější. Díky tomu si každý najde v katalogu brýlí Adidas to své! Věděli jste, že sluneční brýle Adidas mají čočky s různými odstíny? Nejen standardní, jednobarevné, ale i gradientní (stínované) a zrcadlové (poskytující nejvyšší míru soukromí).

Vysoce kvalitní zpracování a ochrana zraku

Design je jedna věc, ale účinnost slunečních a dioptrických brýlí druhá. Adidas to moc dobře ví, a proto se ve svých produktech zaměřuje i na technický rozměr a ochrannou a korekční funkci svých doplňků. V každém modelu této značky máte co do činění s kvalitním materiálem (hlavně plastem, ale i kovem), vyznačujícím se vysokou odolností a zároveň lehkostí. Díky tomu jsou tyto brýle extrémně pohodlné na používání; dají se nasadit a sundat sebevědomým pohybem a díky rafinovanému tvaru dobře sedí na nose i za ušima a poskytují očekávané pohodlí. Dioptrické brýle Adidas, vybavené čočkami se správně zvolenými optickými parametry, umožňují účinnou korekci zrakových vad a sluneční brýle Adidas - bez ohledu na model - zaručují dokonalou ochranu očí před škodlivými vlivy slunce; to je způsobeno certifikovanými UV filtry přítomnými v čočkách.

Velký výběr pánských a dámských brýlí Adidas

Na Kodano.cz najdete mnoho různých brýlí Adidas – dámské, pánské i unisex. Jedná se o originální, značkové produkty. Vše dostupné za atraktivní ceny, které navíc zahrnujeme slevy v rámci cyklických promo akcí.