Brýle Bvlgari

Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Korekční a sluneční brýle Bvlgari

Značka Bvlgari® je více než 50letou tradicí spojenou s luxusem, elegancí a italským řemeslem. První obchod Sotiriose Bulgariho, nabízející šperky, byl otevřen v 50. letech v Římě. Proslavil se tím, že každý jednotlivý návrh byl malým uměleckým dílem s úžasnou precizností detailů a unikátním stylem, který nikdo nemohl napodobit. Slavné osobnosti jako Audrey Hepburn, Clark Gable, Sophia Loren, Gina Lollobrigida nebo Marlene Dietrich v té době nosily prodávané brýle. Každá z těchto vlastností je patrná i v nyní nabízených dioptrických brýlích se značkou Bvlgari®. Tyto brýle můžete nyní snadno koupit v našem obchodě.

Dioptrické brýle Bvlgari - luxusní a elegantní

Dioptrické brýle Bvlgari®, stejně jako šperky prodávané před více než 50 lety v Římě, jsou jedinečné a vyrobené s největší precizností detailu. Krásné rámy jsou snadno rozpoznatelné - zaujmou i ty, kteří deklarují nedostatek zájmu o módu a stylizaci.

Charakteristickou vlastností dámských dioptrických brýlí Bvlgari® je rozmanitost, v nejhlubším smyslu tohoto slova. Když se ostatní výrobci snaží přizpůsobit aktuálním trendům a vytvářet velmi podobné rámy, italská značka se snaží nabídnout svým klientkám a klientům co nejvíce zajímavých, neotřelých rámků, často velmi inovativních. Jsou to však luxusní rámy - jejich neobvyklost je velmi subtilní, patrná například v drobných pozlaceních. Tyto dioptrické brýle jsou ideální pro elegantní dámy, které nosí každodenně oděvy v neutrálních barvách: béžovou, hnědou, šedou, tmavě zelenou.

Bvlgari® obroučky z nejvyšší kvalitních materiálů

Tyto zde shromážděné rámky jsou příkladem použití nejkvalitnějších materiálů, které vykazují velkou odolnost proti poškození. Příkladem jsou etalon, acetát, oktan, nylonová vlákna. Použití takových materiálů zaručuje trvanlivost a zároveň velkou lehkost brýlí. Samotný návrh obrub počítá s tím, aby byly co nejlépe přizpůsobeny anatomickým rysům člověka.

Sluneční brýle Bvlgari® - přidejte do své letní stylizace nadčasovou eleganci

Výrobce se neomezuje pouze na brýlové obruby. Nabízí také rozsáhlý a různorodý katalog slunečních brýlí, ideálních pro letní stylizace, se všemi výše popsanými vlastnostmi. Sluneční brýle Bvlgari® nejen skvěle vypadají, ale především účinně chrání zrak před škodlivým UV zářením. Odstraňují problém bolavých očí a nutností mrkat. Nyní si můžete užívat slunce s maximálním komfortem.