Brýle Carrera

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 379

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 379

Stránka
na stránce

Korekční a sluneční brýle Carrera

Více než půl století existence značky Carrera na módním trhu způsobilo, že tato značka je dnes vnímána jako synonymum pokročilé technologie, moderního stylu, bezpečnosti a designu.

Popis firmy

Firma Carrera vznikla v roce 1956 v Rakousku, i když za své jméno vděčí automobilovému závodu, který se tehdy konal na území Mexica - Carrera Panamericana. Firma se již od začátku specializovala na výrobu sportovních, slunečních brýlí, především určených pro zimní a motorové sporty. V 90 letech Carreru převzal módní dům Safilo, což značce poskytlo nádech nové dynamiky. Na jedné stráně brýle, ochranné brýle a přílby, které v sobě spojují inovací a klasický sportovní styl. Na straně druhé live-styl sortiment, který se svým designem odvolává k různým stylům a módním trendům.

Atributy firmy

Sluneční brýle Carrera jsou perfektní pro lidi preferující aktivní životní styl. Je to také skvělá nabídka pro individualisty, kteří si váží jedinečnost a avantgardnost designu, ale zároveň s jistotou následují módní trendy. Pro sluneční brýle Carrera je charakteristická lehkost, flexibilita a vysoká odolnost. Vděčí za to mimo jiné Optylu, který je mimořádně lehkým a odolným plastem. Dodatečně speciální povrch čoček zajistí brýlím nejvyšší ochranu před škodlivým slunečním zářením.

Podívejte se na další brýle Carrera: