Cestovní sada mini

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

149 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Praktická cestovní sada mini obsahuje základní nezbytné pomůcky pro péči o vaše kontaktní čočky. Tato elegantní cestovní sada je vhodná na všechny druhy kontaktních čoček včetně barevných nebo crazy čoček. Pouzdro je vyrobeno z odolného plastu a vybírat můžete z několika barevných variant.

Maximální ochrana kontaktních čoček na cestách

Ať se chystáte na delší, či kratší cestu, vždy je důležité myslet na své kontaktní čočky a jejich bezpečný transfer do místa určení. Cestovní pouzdro vaše kontaktní čočky skvěle ochrání před mechanickým poškozením. Kontaktní čočky jsou uloženy ve vnitřním pouzdře s roztokem, kde dochází k jejich očistě, veškeré škodlivé látky jsou zničeny a čočky jsou ihned připraveny k použití.

Každodenní i příležitostné použití

Cestovní sadu je možné využívat pouze na cestování, ale je také vhodnou pomůckou do tašky nebo kabelky. Každodenní používání kontaktních čoček vyžaduje správnou péči a zacházení. Pouzdra na kontaktní čočky jsou tedy neodmyslitelnou součástí běžného života nositelů kontaktních čoček.

Pouzdro, pinzeta a zrcátko v jednom

Tato uzavíratelná kazeta obsahuje vnitřní pouzdro na kontaktní čočky, které je označeno pro pravou a levou čočku. Dále je součástí sady pinzeta se silikonovými koncovkami pro snazší a hygienickou manipulaci s kontaktními čočkami. V neposlední řadě je v kazetě integrované malé praktické zrcátko, které usnadní aplikaci kontaktních čoček. Z hygienických důvodů se doporučuje pouzdra na kontaktní čočky po třech měsících používání vyměnit za nová.

Více informací
VýrobceNingbo Kaida Rubber & Plastic Technology Co. Ltd.
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
BarvaOrange, Yellow
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Cestovní sada mini
Vaše hodnocení