Kontaktní čočky a roztoky Menicon Co. Ltd.

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Menicon Co. Ltd. - Kontaktní čočky a roztoky

Nákup kontaktních čoček není vše. Důležité jsou také vhodné příslušenství, jako jsou čistící roztoky a pouzdra na čočky. Výběr je velký, takže je dobré se poradit s odborníkem. Kontaktní čočky a roztoky od společnosti Menicon Co. Ltd. jsou moderní výrobky vysoké kvality, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Společnost Menicon je japonská firma, která existuje od roku 1951 a je dnes známá v téměř 80 zemích. Hlavním cílem společnosti Menicon Co. Ltd. je vytváření kontaktních čoček bezpečných pro uživatele, tedy vytvořených s ohledem na zdraví očí majitelů brýlí. Ve společnosti se nevyrábějí pouze čočky, ale také se zabývají jejich návrhem. Zajímavostí je, že právě tato japonská společnost poprvé patentovala a použila v kontaktních čočkách silikonový monomer.

Výhody kontaktních čoček Menicon Co. Ltd.

V současné době jsou k dispozici kontaktní čočky Miru jak v jednodenní, tak v měsíční verzi. Čočky Miru 1day jsou výrobky určené k jednorázovému použití. Jsou to silikonové hydrogelové čočky, které používají materiál Hioxifilcon A s vysokou mírou hydratace (57%). Navíc čočky dokonale udržují vodu, takže zaručují vysoký komfort nošení po celý den bez pocitu suchého nebo podrážděného oka. Čočky Miru 1day se také vyznačují výjimečnou konstrukcí okrajů (CENTRAFORM), což snižuje tření mezi čočkou a víčkem. Budou vhodné například pro milovníky aktivního životního stylu.

Miru 1month jsou měsíční silikon-hydrogelové kontaktní čočky vyrobené z materiálu Asmofilcon A s vysokou propustností kyslíku a používají technologii MeniSilkTM, která zajišťuje účinný průtok kyslíku skrze čočku. Kontaktní čočky Miru 1month jsou velmi hladké díky inovativnímu povlaku. Tyto čočky zaručují vynikající ostrost vidění a jsou odolné proti vzniku bakteriálního usazení.

Mezi výhody péče o kontaktní čočky Menicon Co. Ltd. patří populární roztok SOLO-care AQUA. Vyniká inovativní formulí založenou na kombinaci provitaminu B5 a sorbitolu, které společně dokonale hydratují čočku. Tento roztok lze používat k denní péči o kontaktní čočky, včetně takové, která trvá pouhých 5 minut. V roztoku lze také skladovat nepoužité čočky až 30 dní. Výrobek je k dispozici v obalech s různým objemem, např. 90 a 360 ml.

Značkové produkty společnosti Menicon Co. Ltd.

Kontaktní čočky a ošetřovací kapaliny od společnosti Menicon Co. Ltd. nabízené v obchodě Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.