Brýle Police

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 33

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 33

Stránka
na stránce

Dioptrické a sluneční brýle Police

Hledáte stylové a originální sluneční brýle, ve kterých se budete cítit sebevědomě a trochu rebelantsky? Pak se seznámte s italskou značkou Police. V obchodě Kodano.cz máme pro vás desítky různých brýlí tohoto výrobce za atraktivní a konkurenční ceny. Najdete zde jak dámské, tak pánské i unisex modely. Tyto brýle jsou k dispozici v tolika tvarech a barvách, že každý - dokonce i ten největší městský rebel - zde najde to, co odpovídá jeho potřebám.

Značka Police - symbol síly a rebelování

Značka Police vznikla relativně nedávno, v roce 1983, ale velmi rychle získala pozici na trhu jako výrobce vysoce kvalitních a výjimečných brýlí. Originalita těchto obrub spočívá především v designu - inspirovaném stylem amerických policistů. Dává všem zájemcům možnost nosit sluneční brýle v policejním stylu a splnit sen o stylovém a rebelovském vzhledu. Značka Police také nabízí snadný způsob, jak zlepšit sebevědomí a přitažlivost - což je oceněno nejen muži, ale také ženami. Sluneční brýle Police používají také hvězdy jako Brad Pitt, David Beckham, Antonio Banderas a George Clooney, což jen zdůrazňuje styl těchto obrub, který stojí za pozornost.

Sluneční brýle Police jsou neobyčejné. Jejich styl utváří kombinace kontrastních prvků a inspirací na první pohled: italské přesnosti a bezchybného stylu s americkou funkcionalitou, estetické odvahy s poklonou jednoduchosti a minimalismu, stejně jako městského vzhledu s elegancí. Díky tomu jsou sluneční brýle Police vhodné jak pro procházky bulvárem a městem, tak i jako součást trochu formálnějšího stylu.

Vysoká kvalita provedení slunečních brýlí značky Police

Výrobce využívá různé materiály obrub - především kov a plast. Tímto způsobem vytváří odolné a zároveň lehké sluneční brýle, které zajišťují maximální pohodlí a spokojenost při nošení. Uživatelé brýlí se dělí na příznivce plastových a kovových rámečků. Značka Police zahrnutím brýlí vyrobených z každého z těchto materiálů do svého katalogu reaguje na potřeby většího počtu zákazníků a zvyšuje tak popularitu svého produktu.

Dámské a pánské sluneční brýle Police

Na Kodano.cz najdete jak dámské, tak pánské sluneční brýle tohoto výrobce. Jsou k dispozici v decentních i výrazných barvách, stejně jako v mnoha tvarech, například jako kultovní pilotky, kulaté a obdélníkové brýle. Některé modely jsou příkladem italského mistrovství a klasiky. U jiných zase upoutá pozornost téměř rocková estetika.

Sluneční brýle Police, i přes uplynulý čas, neztrácejí na svěžesti a stále patří mezi nejmodernější modely sezóna po sezóně. Jsou rozhodně nadčasové a zakoupení pečlivě vybraného páru může být investicí do originálního a hrdého vzhledu, který je dostupný na více než jeden prázdninový pobyt.