Brýle Rodenstock

Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Korekční brýle Rodenstock

Rodenstock je německá společnost s 140letou historií. Byla založena v roce 1877 Josefem Rodenstockem a sídlí v Mnichově. Rodenstock je předním výrobcem čoček a brýlových obrub. Svůj úspěch datuje na 4 zástupce rodiny Rodenstock a na misi, kterou firma pečlivě plní.

Brýlé Rodenstock - záruka kvality značky

Obruby od Rodenstocku jsou charakterizovány nejvyšší kvalitou a odolností, přičemž design podtrhuje osobnost uživatele. Značka vyvinula přísné postupy záruky kvality, díky čemuž dostáváme dokonalé produkty vyrobené z nejlepších materiálů. Jsou to jednoznačně premium brýle z nejvyšší třídy. Náročné kritéria se týkají podrobných technických, optických a manuálních parametrů, jako například plynulost pohybu pantů. Brýle Rodenstock procházejí náročnými testy kvality ještě před výrobním procesem, specializované stroje testují dlouhodobou odolnost každého elementu, díky čemuž si můžeme být jisti, že dostáváme trvanlivý a ověřený produkt. Obruby Rodenstock zaručují pohodlí, lehkost a nejvyšší odolnost.

Brýlové obruby značky Rodenstock okouzlují uživatele neuvěřitelnou přesností a dokonalostí zpracování, často nazývané mistrovskými díly. Kombinují technické a funkční inovace s klasickými hodnotami. Rodenstock je společností s vášní pro brýle, která pečuje o pohodlí uživatelů a zajišťuje trvanlivé produkty nejvyšší kvality.

Značka Rodenstock nabízí mnoho modelů brýlí, které jsou pro pohodlí zákazníků rozděleny do stylistických kategorií. Rocco by Rodenstock je charakteristickým stylem 60. let. Retro styl v kombinaci s ultramoderními materiály jistě přiláká fanoušky trendů a módní nadšence. V nabídce Rocco najdete dioptrické brýle i sluneční brýle. Premium značka má originální design a charakteristický tvar pro vintage styl. Zde najdete kulaté brýle a také modely typu Wayfarer. Zaslouží si uznání bohatá barevnost brýlí - zbarvené modely jsou v neobvyklých barvách, zachovávající vkus a klasický styl. Legendární rámy Rocco jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Exkluzivní linie brýlí německého giganta v oblasti optiky, firmy Rodenstock, kterou výrobce sám nazývá legendární. Brýle Rocco se objevily v 60. letech a hned zmizely. Od roku 2014 Rodenstock obnovil výrobu kultovní linie Rocco, která si stále získává naši pozornost.

Obruby Rocco by Rodenstock jsou udržovány v retro stylu, převládají klasické barvy pro brýle - například černá a karambolový vzor. Zlaté prvky, jako jsou náušnice a mostek, dokonale doplňují celkový dojem. Brýle Rocco jsou vyrobeny z ultramoderních materiálů. Linie brýlí Rocco určitě najde uznání mezi módními návrháři a fanoušky trendů. Díky originálním designům brýlí v kolekci Rocco zdůrazňuje firma Rodenstock svou kompetenci v oblasti designu.

Rocco by Rodenstock v dioptrické i sluneční verzi

Rocco by Rodenstock nabízí v bohaté nabídce dioptrické i sluneční brýle. Vysokou ochranu proti UVA a UVB záření zajistí nejvyšší kvalita čoček. Všechny brýle německého výrobce Rodenstock procházejí řadou testů, aby konečný výsledek byl ohromující z hlediska estetiky a odolnosti. Precizní zpracování a pečlivost v detailech zaručují estetický, dokonale vyrobený produkt. Korekční brýle Rocco by Rodenstock se vyznačují originálním designem a zajišťují dlouhodobé, plně pohodlné užívání. Rámy procházejí testy odolnosti každého prvku, jako je například plynulost fungování pantů.