blink® intensive 10 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

165 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

blink® intensive zajistí pomoc suchým a unaveným očím. Je ta nová formule, která umožňuje suchým a unaveným očím ochranu a pohodlí. Oční kapky blink® intensive pomáhají udržovat oči vlhké, minimalizují pocit suchého oka a nepříjemných pocitů při nošení kontaktních čoček.

 

Vlastnosti očních kapek blink® intensive

 

Kapky blink® intensive mají inovativní složení a jejich pH je 7,3. Dokonale tak koresponduje pH kapek s pH lidských slz. Obsahují také jemný konzervant OCUPURE, který se ihned po kápnutí do oka rozplyne. Kapky blink® intensive pomáhají udržet stabilitu slzného filmu.

Kapky poskytují oku maximální hydrataci a minimalizují nepříjemné pocity, které mohou vznikat při nošení kontaktních čoček. Po použití kapek blink® intensive nebudete pociťovat svědění, podráždění nebo únavu očí. Zklidnění je dlouhotrvající.

 

Komu jsou kapky blink® intensive určeny?

 

Tyto kapky jsou vhodné i pro nositele všech typů kontaktních čoček. Jejich složení umožňuje aplikovat kapky na nasazené čočky. Ideální variantou pomoci jsou pro všechny, kdo dlouhodobě pracuje u PC, pohybuje se v suchém, prašném nebo zakouřeném prostředí.

 

Zásadní vlastnosti očních kapek blink® intensive

 
  • Kapky blink® intensive zabraňují dehydrataci a pálení očí.
  • Je možné použití kapek přímo na nasazené kontaktní čočky.
  • Mají hypotonické složení, proto jsou účinky intenzivnější než u běžných kapek.
  • Mají rychlý účinek a dlouhodobě působí.
 

Aplikace kapek blink® intensive

 

Do každého oka kápněte 1-2 kapky. Aplikaci můžete provádět dle vlastní potřeby bez jakéhokoli omezení. Používají se velmi snadno (před použitím kapek není nutné vytahovat čočky z očí). Několikrát mrkněte. Používat podle potřeby.

Více informací
VýrobceJOHNSON & JOHNSON
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml1 650 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:blink® intensive 10 ml
Vaše hodnocení