Clean Active Premium 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

139 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Víceúčelový roztok na kontaktní čočky Clean Active Premium od společnosti Polytouch Chem. je určen pro všechny druhy kontaktních čoček a je vhodný pro každodenní použití.

 
Vylepšené složení - roztok Clean Active Premium poskytuje ještě lepší péči o čočky díky složení obohacenému o sodný hyaluronan a polyquaternium.
Silné zvlhčovací vlastnosti - jedním z úkolů, který plní popsávaný oční roztok, je intenzivní zvlhčení čoček. Díky tomu lépe udržují vlhkost očí a zabrání nepříjemnému vysychání.
Zrychlené hojení - čočky ponořené v popsávaném očním roztoku a poté aplikované urychlují proces regenerace a hojení mikrotrhlin. Už se nestane, že byste měli podrážděné a začervenalé oči!
Důkladná dezinfekce - pravidelné používání očního roztoku umožňuje důkladně vyčistit čočky - nejen od znečištění jako je prach a pyl, ale také od nebezpečných mikroorganismů a tuků. Po několika hodinách jsou čočky bezvadně čisté a připravené k opětovnému použití.
Prodloužená životnost čoček - Clean Active Premium
Prodloužená životnost čoček - zvlhčování a dezinfekce, kterou oční roztok poskytuje, se přenáší na prodlouženou životnost čoček. Pokud se tedy rozhodnete používat měsíční čočky, můžete mít jistotu, že vám vydrží přesně tolik času.
 

Charakteristika roztoku Clean Active Premium

 

Při nošení kontaktních čoček, které nejsou určeny na jednorázové použití, je velmi důležitá svědomitá péče. Tento víceúčelový roztok, který obsahuje hyaluronát sodný a poloxamer, dokonale opláchne, očistí a vydezinfikuje vaše kontaktní čočky. Je také vhodný pro uchování kontaktních čoček, které nenosíte pravidelně. V takovém případě dbejte na pravidelnou výměnu roztoku v pouzdře, kde čočky uchováváte.

Při pravidelném používání roztoku Clean Active Premium zabráníte ukládání bílkovinových nečistot na povrchu vašich čoček. Tento roztok udržuje kontaktní čočky čisté a připravené na celodenní pohodlné nošení. Kontaktní čočky nechte dezinfikovat v pouzdře s roztokem přes celou noc. Druhý den budou kontaktní čočky připraveny k dalšímu bezpečnému používání. Víceúčelový roztok Clean Active Premium je k dostání ve dvou variantách. Menší 100 ml a větší 600 ml.

Tento produkt je víceúčelový roztok, který udržuje kontaktní čočky čisté a pohodlné k nošení díky svému složení, které obsahuje poloxamer a hyaluronát sodný. Pravidelné použití eliminuje ukládání bílkovin, které se na kontaktních čočkách usazují. Tento produkt lze použít pro jakýkoliv typ měkkých kontaktních čoček (klasické, s častou výměnou, jednorázové, atd.)

 

Složení roztoku Clean Active Premium:

 
  • polyhexanid,
  • polyquaternium,
  • poloxamer,
  • hyaluronát sodný.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceDISOP
ZnačkaClean Active
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml139 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Clean Active Premium 100 ml
Vaše hodnocení