Kontaktní čočky a roztoky Polytech Chem

Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Polytouch Chemical - Kontaktní čočky a roztoky

Na polském trhu jsou dostupny čočky, ošetřovací roztoky a oční kapky světových výrobců, renomované značky. Mezi nimi zvláštní pozici obsazuje společnost Polytouch Chemical.

Popis společnosti

Polytouch Chemical je výrobcem produktů zaměřených přede vším na ošetřování kontaktních čoček. Je to největší jihokorejský výrobce tohoto druhu sortimentu. Společnost vznikla v roce 1998 v Jižní Koreji. Zpočátku působila jen na svém tuzemském trhu, postupně zavádějíc na trh výrobky vysoké kvality, určeny k ošetřování čoček. V roce 2004 Polytouch Chemical dostala cenu od Korejského Úřadu Pro Kontroli Léků. Vyznamenání a cenu „Good Qualiy Control Company” obdržely přede vším za používání vysoce kvalitních výrobků ze svého sortimentu. Tři roky pozdějí, v roce 2007 Polytouch Chemical úspěšně prošel auditem, který zkoušel používání evropských kvalitních standardů. Výsledkem tohoto úspěchu bylo obdržení certifikátu CE, ISO 13485 a ISO9001. V Polsku, počínajíc od roku 2005, je možné koupit výrobky společnosti Polytouch Chemical. Společnost získala v našim státu certifikát CE. Současně, Polytouch Chemical má sesterskou společnost - Polytouch Contact Lens, které hlavním předmětem činnosti je výroba kontaktních čoček.

Nejpopulárnější výrobky

Polytouch Chemical, jak už bylo řečeno, je výrobcem příslušenství a rotoků pro kontaktní čočky. V skupině nejpopulárnějších výrobků této společnosti je nutné umístit:

  • Zero-Seven Refreshing - ošetřovací roztok Polytouch Chemical, vytvořen pro ošetřování měkkých čoček všech typů - korekčních a kosmetických. Čistí kontaktní čočky, odstraňuje bílkové usazeniny a další znečistění na jejich povrchu, desinfikuje čočky, zvlhčuje je a slouží k jejich uschovávání v sterilních pouzdrech.
  • Pouzdra pestrých tvarů pro čočky,
  • Aseptická pouzdra pro čočky,
  • Cestovní sestavy pro uživatele kontaktních čoček.

Atributy společnosti

Největší hodnotou pro společnost Polytouch Chemical je vysoká kvalita vyráběného zboží. Výrobky se podrobuje restrikčním testům a se zkouší jejich složení a sterilnost. Zákazníci společnosti Polytouch Chemical, kteří kupují její výrobky, mohou být si jístí, že splňují ony všechny standardy - jak korejské, tak i evropské. Roztoky pro čočky Polytouch Chemical, jsou nejvyšší třídy a zajišťují všestranné ošetřování kontaktních čoček. Výrobky Polytouch Chemical jsou, kromě toho, dostupny ve zvýhodněné ceně.