ReNu® MPS™ 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

189 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

ReNu® MPS je víceúčelový roztok, který dokonale oplachuje, dezinfikuje a zároveň hydratuje vaše kontaktní čočky. Dále pak odstraňuje usazené proteiny a lipidy obsažené v slzách. Roztok ReNu® MPS vám ulehčí starost a péči o čočky, protože je efektivně ošetřuje, a proto jsou čistší a jejich nošení je komfortní.

 
Důkladné čištění - hlavním úkolem, který plní roztok ReNu MPS, je úplné odstranění všech druhů nečistot, usazenin a nebezpečných mikroorganismů.
Prodloužené zvlhčení - každodenní několikahodinové namočení čoček do přípravku umožňuje zvýšit jejich úroveň zvlhčení a prodloužit tento efekt. Tím jsou oči ještě odolnější vůči vysychání.
Ochrana před opotřebením - pravidelná péče o čočky pomocí speciálního prostředku umožňuje udržet je v ideálním stavu po ještě delší dobu a tím dosáhnout větší finanční úspory.
Bezpečné uchování - pokud jsi již sáhl po dalším páru čoček, ale z nějakého důvodu se nechystáš použít je v následujících dnech, místo vyhození je vlož do nádoby s tekutinou. Tím si uchovají všechny své vlastnosti.
Výhodný objem - roztok ReNu MPS je umístěn v lahvičce o objemu 360 ml. Je to ideální množství pro každodenní používání přípravku a pro dosažení dodatečných finančních úspor.
Výrobek vhodný pro alergiky - ReNu MPS
Výrobek vhodný pro alergiky - roztok ReNu MPS mohou používat alergici a osoby s mimořádně citlivýma očima, protože je plně antiseptický, takže nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí.
 

Charakteristika roztoku ReNu® MPS:

 

Víceúčelový roztok Bausch & Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution představuje nejnovější generací roztoku ReNu Multiplus, který je doporučen zejména osobám s citlivýma očima. Víceúčelový roztok Bausch & Lomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution je antiseptický, tlumený, isotonický roztok. Slouží ke každodennímu použití, desinfekci, zvlhčení, oplachování a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček.

 

Výhody roztoku ReNu® MPS

 
  • Ucelená péče o měkké kontaktní čočky včetně silikon-hydrogelových.
  • Perfektně dezinfikuje, oplachuje a hydratuje vaše kontaktní čočky.
  • Součástí balení je pouzdro na uchování a očistu kontaktních čoček.
 

Jak používat roztok ReNu® MPS?

 

Kontaktní čočky lehce opláchněte víceúčelovým roztokem z každé strany, po dobu pěti vteřin. Poté kontaktní čočky vložte do čistého pouzdra s čerstvým roztokem. Zde je ponechte minimálně po dobu 4 hodin. Po této době jsou čočky dokonale očištěny a připraveny k dalšímu použití.

 

Složení:

 

Sterilní roztok obsahující kyselinu borovou, disodná sůl kyseliny ethylendiamintetraoctové (edetan disodný), boritan sodný a chlorid sodný, DYMED (polyaminopropylbiguanid) 0,00005 %, poloxamin 1%. Neobsahuje takové složky jako např. chlorhexidin nebo thimerosal.

 
Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml52 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ReNu® MPS™ 360 ml
Vaše hodnocení