Superoptic 30 ks

Počet kusů v balení:

1 kus

Dostupnost:

do 5 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

1 kus

Naše cena:

215 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

SuperOptic jsou jedny z nejčastěji používaných kapslí, které umožňují udržet zdravé oči a zrak. Díky pečlivě vypracované směsi kvalitních složek kapsle uspokojí potřeby každého dospělého, který trpí zhoršeným viděním nebo pociťuje sklony ke ztrátě sokolího zraku. Stačí užívat jednu kapsli denně, abyste si udrželi zdravé oči.

 
Udržování správné ostrosti vidění - možné díky receptuře obohacené o velmi cennou kyselinu dokosahexaenovou (DHA), zinek, vitamin B2 a A.
Složky přirozeně se vyskytující v oku - lutein a zeaxanthin, přítomné v žluté skvrně. Tyto složky jsou přenášeny kapslemi, které vyplňují mezery vznikající v očích s časem.
Menší pocit únavy a vyčerpání - díky omega-3 mastným kyselinám, niacinu, kyselině listové a dalším vitamínům skupiny B. Teď už i několikahodinová práce před počítačem nebude způsobovat ztrátu svěžesti a ostrosti vidění.
Ochrana před škodlivými vnějšími faktory - slunečním zářením, modrým světlem vysílaným elektronickými obrazovkami, kouřem z cigaret a větráním klimatizace. Tyto faktory vedou k horšímu stavu zraku. Kapsle je účinně chrání.
Jen jedna kapsle denně - SuperOptic

 
Jen jedna kapsle denně - tolik stačí, aby přijali všechny prospěšné složky a cenné účinky SuperOptic.
Snadné užívání - díky vylepšenému obalu se kapsle snadno posouvá po jazyku a hltanu. Je snadno stravitelná a rychle se vstřebává do organismu.
 

Charakteristika kapslí SuperOptic:

 

Téměř 80% lidí deklaruje problémy s očima, z čehož pouze 39% používá přípravky, které chrání a zpomalují vznik různých očních onemocnění. SuperOptic je doplněk stravy, který podporuje a chrání ostrost zraku. Obohacen o lutein a zeaxantin - dva přírodní složky vyskytující se v lidském oku, v žluté skvrně - doplňuje nedostatky v těle. Je třeba zdůraznit, že lutein obsažený v SuperOptic je nejlépe prozkoumaná lutein Floraglo®.

Kapsle dodávají řadu živin: zinek, měď, selen, mangan, vitaminy B2, A, E a C a cennou kyselinu dokosahexaenovou (DHA), která významně přispívá k udržení správného vidění. Tak pečlivě vybraná směs složek chrání buňky před oxidačním stresem - jedním z hlavních faktorů způsobujících stárnutí očí.

Niacin, kyselina listová, vitaminy B6 a B12 snižují pocit očního únavy a unavené oči zůstávají svěží i po několikahodinové náročné práci před počítačem. Složení kapslí obohacují zdravé omega-3 mastné kyseliny, kterých - jak uvádějí nejnovější výzkumy - chybí v jídelníčku mnoha lidí. Kapsle byly vytvořeny tak, aby tělo co nejrychleji přijalo skryté prospěšné složky. Díky hladkému obalu se snadno polykají, aniž by způsobovaly potíže.

 

Jak užívat kapsle SuperOptic?

 

Užívejte 1 kapsli denně s trochou vody. Nerozlamujte. Necucejte. Užívejte s jídlem. Není doporučeno pro děti do 12 let a pro osoby citlivé na kteroukoli ze složek přípravku.

Více informací
ZnačkaDalší
Množství kusů v balení1 kus
Dostupnostdo 5 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Superoptic 30 ks
Vaše hodnocení