Zero-Seven Refreshing™ 500 ml

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

299 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 1 recenzí.
Jan
5.0000
Naprosto mi vyhovuje i přesto, že mám oči poměrně citlivé...cena super....

Multifunkční roztok na kontaktní čočky Zero-Seven Refreshing je možné používat na všechny typy měkkých kontaktních čoček, tedy nejen korekčních, ale i těch kosmetických.

 
Důkladné čištění - již jen pár kapek čisticího roztoku stačí k důkladnému vyčištění čoček od všech druhů nečistot - prachu, plísní, usazenin a bakterií.
Pro všechny druhy čoček - čisticí roztok Zero-Seven Refreshing je určen pro péči o čočky všech druhů - korekční i kosmetické, vyrobené z hydrogelového i silikonovo-hydrogelového materiálu.
Udržování nejvyšší úrovně zvlhčení - v přípravku péče o čočky jsou dvě silně zvlhčující látky - Hypromelosa a D-sorbitol, které čočky udržují vlhké mnohem déle a lépe je chrání oči před vysoušením.
Ochrana před usazováním - každodenní ponoření čoček do čisticího roztoku významně zvyšuje jejich odolnost vůči usazování bílkovinných zbytků vytvářených při tvorbě slz. Čočky jsou tak čistší po mnohem delší dobu.
Ekonomické balení - čisticí roztok je k dispozici ve velké 500mililitrové láhvi, což je velmi účinné a ekonomické řešení pro všechny, kteří používají čisticí přípravek na čočky každý den.
Bezpečné skladování - Zero-Seven Refreshing
Bezpečné skladování - i když otevřete nový pár čoček, ale z nějakého důvodu se rozhodnete je v nejbližších dnech nepoužívat, nemusíte je vyhazovat - umístěné v čisticím roztoku zůstávají bezpečné a neztrácejí své vlastnosti.
 

Charakteristika roztoku Zero-Seven Refreshing™:

 

Roztok Zero-Seven Refreshing byl vytvořen pro ošetření všech typů kontaktních čoček, jak korekčních, tak i kosmetických. Slouží k:

  • čištění čoček
  • odstraňování proteinových usazenin
  • dezinfekci, oplachování
  • uchovávání
  • zvlhčení


Roztok Zero-Seven Refreshing je víceúčelový roztok s obsahem Hypromellozy (HPMC) a D-sorbitolu. HPMC je zvlhčující látka, která mezi kontaktní čočkou a okem vytváří vlhký povlak. Postupně se uvolňuje, a tím doplňuje a chrání slzný film. D-sorbitol zabraňuje vysychání kontaktních čoček. Roztok 07 Refreshing díky složení s obsahem těchto dvou látek zabraňuje nepříjemnému pocitu suchého oka.

Složení NO RUB umožňuje odstranit nečistoty, dezinfikovat a odstranit proteinové usazeniny bez nutnosti mechanického čištění čoček. Každé balení roztoku Zero Seven Refreshing obsahuje pouzdro na kontaktní čočky.

 

Chemické složení:

 

Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer, Boric acid, Sodium chloride, Borax.

 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobcePOLYTECH CHEM.
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml60 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Zero-Seven Refreshing™ 500 ml
Vaše hodnocení