Eyeye B5 Active 200 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

299 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Roztok na kontaktní čočky Eyeye B5 active je vhodný pro péči o tvrdé kontaktní čočky. Je vhodný pro všechny nositele kontaktních čoček, kteří si potrpí na kvalitu. Výrobce, společnost Barnaux, vytvořila roztok v té nejlepší kvalitě a vynaložila veškeré úsilí, aby uspokojila i ty nejnáročnější uživatele tvrdých kontaktních čoček.

 
Jedinečné složení - jelikož je roztok Eyeye B5 Active určený k péči o tvrdé čočky - které jsou v tomto ohledu velmi náročné, jeho složení je velmi jedinečné a bylo obohaceno o cenné živiny.
Profesionální dezinfekce - roztok pro čočky nejprve bojuje proti nebezpečným bakteriím. Odstraňuje je z povrchu čoček a automaticky snižuje tendenci k hromadění nebezpečných mikroorganismů.
Dodatečné zvlhčení - umístění čoček do nádoby naplněné pečujícím přípravkem je osvědčený způsob, jak zvýšit jejich vlhkost a tím chránit oči a čočky před vysycháním.
Komplexní čištění - Eyeye B5 Active také odstraňuje veškeré druhy znečištění z okolního prostředí a těmi vytvořené organismy. Jedná se o bílkovinné usazeniny, lipidy a prach. Výsledkem je, že čočky jsou každý den stejně pohodlné jako na začátku, ihned po vyjmutí z obalu.
Pomoc při nepohodlí v očích - výjimečně můžete roztok pro čočky Eyeye B5 Active použít také jako kapky - aplikovat malé množství do očí, aby se odstranila suchost a únava.
Bezpečné skladování - Eyeye B5 Active
Bezpečné skladování - nevyužívané čočky je vhodné umístit do nádoby s přípravkem pro péči - tímto způsobem jsou izolovány od kontaktu s nečistotami zvenčí, a máte jistotu, že jsou kdykoli připraveny k aplikaci.
 

Charakteristika roztoku Eyeye B5 active:

 

Přípravek pro maximální ochranu očí a tvrdých kontaktních čoček. Roztok Eyeye B5 active s obsahem provitamínu B5 vyživuje, ošetřuje a podporuje samoregenerační schopnost rohovky během nošení tvrdých kontaktních čoček. Čistí, odstraňuje proteinové usazeniny, slouží k oplachování a dezinfekci, uchovávání, zvlhčování a snadnému nasazování kontaktních čoček. Ošetřuje oči.

Tvrdé kontaktní čočky jsou speciální typ čoček, které vyžadují neobvyklou péči. Objektivy kontaktních čoček mají plnit své korekční funkce několik let, takže vyžadují pečlivou ochranu. Aktivní kapalina Eyeye B5 byla navržena s ohledem na tvrdé čočky. Díky tomu si po dlouhou dobu zachovávají své vlastnosti, jsou dlouhodobě pohodlné a udržují přiměřenou čistotu.

 

Pro koho je roztok Eyeye B5 active určen?

 

Díky jedinečnému složení se aktivní řešení Eyeye B5 active perfektně stará o vaše tvrdé kontaktní čočky a zároveň zajišťuje zdraví vašich očí. Tvrdé kontaktní čočky mohou při dlouhodobém nošení dráždit rohovku. Aktivní kapalina Eyeye B5 active obsahující provitamin B5 vyživuje, stará se a především podporuje samoregenerační vlastnosti rohovky oka.

Kontaktní čočky jednoduše vložte do nádoby, která je naplněna roztokem. Čočky budou po vyjmutí řádně chráněny a zvlhčeny. Ponechte čočky v roztoku minimálně 4 hodiny. Aktivní roztok Eyeye B5 active účinně odstraňuje všechny nečistoty a bílkovinné usazeniny vytvořené na tvrdých kontaktních čočkách. Chcete-li čočku mechanicky vyčistit, jednoduše si ji položte na ruku, přidejte několik kapek tekutiny a minutu protřepejte.

 

Složení roztoku Eyeye B5 active:

 
  • Polyhexanid 0,0001%,
  • Poloxamin 0,5%,
  • Chlorid sodný,
  • Dexpanthenol 1%,
  • HydraFlex-RGP 0,5%.
Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml150 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye B5 Active 200 ml
Vaše hodnocení