Kontaktní čočky, roztoky a oční kapky Barnaux

Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Barnaux - Kontaktní čočky, roztoky a oční kapky

Jedním z výrobců kontaktních čoček a ošetřovacích přípravků k nim je společnost Barnaux.

Popis společnosti

Barnaux Healthcare je společnost, která pochází z Holandska a specializuje se na šíroce chápaným farmaceutickém thrhu. Svým zákazníkům nabízí přede vším nejmodernější a nejzdravší výrobky pro ošetřování očí. Jak kontaktní čočky Barnaux, tak i ošetřovací roztoky, kapky a plátky okurky na očí, jsou vyráběny na základě nových, patentovaných technologií. Novodobé výrobní metody, inovační materiály a zdokonalené konstrukce čoček a dalších výrobků značky Barmaux jsou výsledkem vedených, ve spolupráci s mezinárodními technologickými institucemi, všestranných výzkumných programů.

Nejpopulárnější výrobky

Výrobky značky Barnaux Healthcare jsou dostupny v obchodech pod názvem Eyeye, jsou tříděny do několika produkčních linií:

  • Linie BASIC:
   • Eyeye Basic - roztok pro ošetřování čoček, víceúčelový, sterilní.
  • Linie BIOXY:
    • Bioxy Wit B5 - kompletní systém čištení novodobých měkkých kontaktních čoček, bez ohledu na jejich typ a látku, z jaké byly vytvořeny.
    • Eyeye Bioxy - měsíční čočky Barnaux, které jsou určeny pouze k nošení během dne.
    • Eyeye Bioxy Daily - jednodenní čočky, zajišťující ideální sterilnost. Na jejich povrchu se neshromažďují bílkové usazeniny, které mohou zmenšovat kvalitu a komfort vidění.
    • EYEYE Hydraclair - kapky pro unavené oči.

 • Eyeye Plátky Okurky - obklady pro unavené oči, zmenšují otoky a případná zarudnutí. Doporučovány obzvlášť osobám, které pracují na počítači.

Atributy společnosti

Společnost Barnaux dává garanci bezpečností, účinnosti a sterilnosti na všechny sebou prodavány výrobky. Je nutné zdůraznit fakt, že sortiment Barnaux Healthcare splňuje všechny, nejnáročnější požadavky, které zajišťují nejlepší údržbu a bezpečnost kontaktních čoček. Automaticky to účinkuje na zdraví očí pacientů, kteří používají čočky Barnaux každý den. Kvalita připisována výrobkům Barnaux odpovídá standardům normy ISO 9001/EN 46001. Výrobky dodatečně vlastní číslo certifikátu souladu s Evropskou směrnicí o medicinksých výrobcích č. 93/42/EWG. Žádný z výrobků Barnaux není uváden na trh předtím, než projde všestrannými testy. Kontaktní čočky Barnaux, roztoky a další přípravky jsou hodnoceny z hlediska účinné ochrany očí pacienta. Sojí za zdůraznění faktu, že Barnaux prodává plně sterílní ošetřovací roztoky, neobsahující žádný konzervanty.