Eyeye™ Basic 360 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

199 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

EYEYE Basic od společnosti Barnaux je roztok vhodný pro údržbu všech typů měkkých kontaktních čoček. Roztok pro údržbu měkkých kontaktních čoček - čistí, odstraňuje usazeniny bělma. Slouží pro dezinfekci, uchovávání a oplachování kontaktních čoček. Usnadňuje aplikaci.

 
Komplexní čištění a dezinfekce - Eyeye Basic je zbraní namířenou proti všem druhům znečištění a nebezpečným mikroorganismům, které se hromadí na povrchu čoček. Roztok je odstraňuje všechny, obnovuje čočkám jejich svěžest a neposkvrněnou čistotu.
Hloubkové zvlhčení - pro trvalé pohodlí při nošení čoček je nezbytné udržovat jejich optimální úroveň zvlhčení. To je právě to, co zaručuje tento popsaný roztok pro čočky - obnovuje čočkám jejich výhodnou hydrataci a udržuje ji po mnoho hodin, až do opětovného umístění do nádoby s roztokem.
Udržení dobrého stavu čoček - pravidelné používání pečujícího roztoku chrání čočky před předčasnou ztrátou elasticity a poškozením. S tímto přípravkem budete každý pár čoček plně využívat po dobu deklarovanou výrobcem.
Možnost rychlého čištění - když začnete pociťovat nepohodlí spojené s nošením čoček a chcete to rychle napravit, nakapejte několik kapek roztoku na povrch čočky, energicky je několikrát otřete koncem prstu a hotovo.
Použití jako oční kapky - Eyeye Basic
Použití jako oční kapky - a pokud nemáte čas ani na možnost rychlého čištění, použijte Eyeye Basic jako oční kapky - aplikujte přímo do oka, abyste zlepšili vlhkost čoček a pohodlí spojené s jejich nošením.
Bezpečné skladování - pokud máte chuť odpočinout si od čoček a už jste sáhli po novém páru, nevyhazujte ho. Umístěte ho do nádoby s pečujícím roztokem a mějte jistotu, že tam budou bezpečné - bez znečištění a se zachováním všech svých cenných vlastností.
 

Charakteristické vlastnosti roztoku Eyeye Basic

 

Roztok EYEYE Basic je skvělým nástrojem pro očistu vašich kontaktních čoček. Je vhodný pro údržbu a očistu měkkých kontaktních čoček. Odstraňuje veškeré usazeniny, které se zachycují na povrchu kontaktních čoček. Slouží také k dezinfekci a uchování kontaktních čoček. Po jeho použití se s čočkami snadněji manipuluje.

Složení roztoku Eyeye Basic je zajištěno tradiční a léty osvědčenou recepturou a použitím sady účinných látek. Účinně čistí a odstraňuje veškeré nečistoty. Je vhodný pro všechny typy měkkých kontaktních čoček. Jedná se o kvalitní výrobek za přijatelnou cenu.

Před vyjmutím čoček z očí si připravte pouzdro, které opláchněte čistým roztokem. Po vyjmutí čoček z očí je očistěte pod proudem roztoku. Čočky jemně promněte mezi prstem a dlaní. Poté čočky uložte do očištěného pouzdra s roztokem. Aby vaše kontaktní čočky byly opravdu očištěny, je důležité, ponechat je dezinfikovat v roztoku alespoň čtyři hodiny. Po uplynutí tohoto časového limitu můžete opět kontaktní čočky běžně používat. Ideálně ponechte kontaktní čočky v roztoku přes noc. Po vyjmutí čoček z pouzdra čočky opět lehce opláchněte roztokem a poté nasaďte do očí.

 

Složení roztoku Eyeye Basic

 
  • Polyhexanid 0,0002%,
  • EDTA 0,01%.
Více informací
VýrobceBARNAUX
ZnačkaEyeye
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml55 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Eyeye™ Basic 360 ml
Vaše hodnocení