Barevné čočky MaxVue Vision

Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 položek

na stránce

MaxVue Vision - Barevné čočky Crazy Lens

Mnoho lidí si volí kontaktní čočky kvůli pohodlí každodenního nošení. Takové produkty však mohou plnit i jiné funkce. Na trhu jsou nyní k dispozici také skla různých barev a vzorů, jejichž úkolem je zcela změnit přirozený vzhled očí. Jsou to velmi užitečné doplňky, díky kterým si můžete netradičním způsobem vyniknout z davu. Originální čočky přitáhnou pozornost outsiderů, stanou se tématem hovorů a dokonce dodají sebevědomí. Jaké výrobky tohoto typu lze zakoupit? Bez pochyby zde vede prvenství čoček MaxVue Vision.

Popis společnosti MaxVue Vision

Společnost MaxVue Vision se specializuje na výrobu barevných kontaktních čoček. Její výrobky jsou již známé v více než 60 zemích světa. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Malajsii. MaxVue Vision nabízí mnoho druhů barevných čoček. Jedním z nich jsou velmi populární čočky Crazy Lens. Mezi těmito skly lze najít jak korekční čočky, tak tzv. nulovky. Obvykle jsou dvě konkrétní čočky v jednom balení.

Pro koho jsou čočky Crazy Lens?

Standardní verze Crazy Lens jsou čočky s nulovou dioptrií, tedy vhodné pro lidi, kteří nemají problémy se zrakem, ale chtějí výrazně změnit vzhled svých očí. Čočky Crazy Lens jsou ideální na večírek, aby překvapily hosty a dodaly charakter svému stylu. Mezi vzory lze najít zajímavé designy jako Anaconda, Cat Eye, Dragon Eyes, Red Devil nebo Vampire.

Pro koho jsou čočky Crazy Lens RX?

Crazy Lens RX jsou čočky pro osoby s očními vadami i pro osoby, které nevyužívají metody korekce zraku. Budou skvělým doplňkem například pro kostýmy na Halloweena. Crazy Lens RX jsou čtvrtletní kontaktní čočky, určené pro denní nošení. Jsou vyrobeny z hydrogellového materiálu, který se vyznačuje dobrou propustností kyslíku.

Pro koho jsou kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow?

Barevné kontaktní čočky Crazy Lens UV Glow jsou skla zářící v ultrafialovém světle. Proto stojí za to si je vybrat na diskotéku. Poskytnou neuvěřitelný efekt a udělají dojem na ostatních účastnících se zábavy! Jsou vhodné jak pro tmavé, tak světlé oči. Jsou také vyrobeny z moderního hydroglového materiálu s vysokou propustností kyslíku. Jsou k dispozici pouze bez dioptrií (nulové dioptrie).

Značkové kontaktní čočky MaxVue Vision

Barevné kontaktní čočky společnosti MaxVue Vision nabízené v obchodě Kodano.cz jsou výrobky nejvyšší kvality, vytvořené na základě nejnovějších technologických řešení.