Total 30 6 čoček

Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

do 8 pracovních dnů

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

938 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Alcon Vision Care vytvořilo vysoce a dlouhodobě hydratované kontaktní čočky , které také prokázaly vynikající odolnost vůči akumulaci nečistot. Jsou to měsíční čočky, které si získaly oblibu uživatelů po celém světě téměř okamžitě po uvedení na trh. Máte tendenci pociťovat suchost očí? Chcete maximálně bezpečné kontaktní čočky? Pak jsou TOTAL30® pravděpodobně produkt šitý na míru vašim potřebám!

 
Produkt pro 21. století - kontaktní čočky TOTAL30® spojují moderní technologie, materiály a čerstvý pohled tvůrců na potřeby uživatelů. Díky tomu splňují očekávání těch nejnáročnějších.
Technologie Water Gradient - díky technologii Water Gradient, jediné takové na trhu, získaly čočky 55% hydrataci uvnitř a téměř 100% vně. To zajišťuje, že vaše oko má kontakt s jemným optickým řešením.
Dokonale hydratované kdykoli - čočky s zvýšenou stabilitou hydratace. Je 3krát větší než v jiných čočkách a zajišťuje, že hydratace trvá po celý den nepřetržitého nošení a více než 30 dnů používání s přestávkou na čištění.
Odolné vůči akumulaci nečistot - použití biometrických nanovláken polymerů významně omezuje možnost usazování bakterií a nečistot na čočce. Díky tomu je vaše oko chráněno před infekcemi a vy si užíváte bezproblémového pohodlí používání a dokonalé kvality vidění.
Efektivní ochrana před UV - Total 30
Efektivní ochrana před UV - do čoček TOTAL30® byl integrován soubor moderních filtrů UVA/UVB, které blokují více než 90% škodlivého slunečního záření a účinně tak chrání vaše oči před sluncem.
Vhodné pro začátečníky - jasně modré zbarvení, které ukazuje, kterou stranou čočky nasadit, a jejich měkkost a pružnost jsou vlastnosti, které výrazně usnadňují aplikaci čoček a činí je vhodnými i pro začátečníky.
 

Charakteristické vlastnosti čoček TOTAL30®

 

Nejvýraznější vlastností kontaktních čoček TOTAL30®, která je odlišuje od mnoha jiných, je technologie Water Gradient. Díky této technologii dosahují čočky velmi vysokého, až 55% hydratace vnitřku a téměř 100% hydratace povrchu! Díky tomu jsou čočky velmi dobře snášeny okem - není možné je cítit nebo vnímat podráždění. Tuto zkušenost deklarují i osoby s tendencí k suchým očím nebo s diagnostikovaným syndromem suchého oka.

Čočky TOTAL30® prokazují 3x větší stabilitu hydratace - což bylo potvrzeno v průzkumech. Proto není divu, že i po několika hodinách nepřetržitého používání a dokonce i po 30. dni pravidelného nošení zůstávají čočky stejně dobře hydratované a pohodlné při používání. Takové efektivní využití zmíněné technologie bylo možné díky použití moderního a vylepšeného materiálu Lehfilcon A - to je základem čoček TOTAL30®.

Stejně jako všechny čočky z rodiny TOTAL, i tyto zaručují vynikající kvalitu vidění a jsou snadno nasazovatelné. Nejen díky tomu, že jsou měkké a elastické, rychle a přesně se přizpůsobují očím, ale také proto, že mají světle modré zbarvení na jedné straně. To vás upozorňuje, jak správně aplikovat čočku. Tuto skutečnost si zvláště cení osoby, které poprvé sáhnou po kontaktních čočkách.

Kontaktní čočky TOTAL30® jsou také fascinující zvýšenou odolností proti hromadění bakterií a lipidových usazenin. Díky využití biometrických nanovláken polymerů byl omezen proces adheze - přilnutí bakterií a usazenin k čočkám. To znamená, že získáte čočky, které jsou mnohem čistší a hromadí až o 90% méně nebezpečných mikroorganismů a znečištění. Riziko infekce klesá téměř na minimum (zejména pokud si budete pamatovat na pravidelné čištění), a vaše vidění není rušeno usazeninami.

TOTAL30® jsou měsíční kontaktní čočky. Můžete je používat až 30 dní s jediným párem. Pouze si pamatujte, abyste je po celém dni důkladně vyčistili a nechali je přes noc namočené v čerstvém ošetřovacím roztoku. V takovém prostředí získají vaše čočky své příznivé vlastnosti a opět budou připraveny k pohodlnému a bezpečnému používání.

 

Parametry kontaktních čoček TOTAL30®:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Total30
Výrobce ALCON
Síla dioptrií -12,00 až -8,00 D (každých 0,50 D)
-8,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,4
Průměr 14,2
Dk/t 154 x 10-9
Zavodnění 55-100%
Materiál Lehfilcon A
Technologie Water Gradient, CELLIGENT®
UV filtr >99% UVB, >90% UVA
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceALCON
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnostdo 8 pracovních dnů
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Total 30 6 čoček
Vaše hodnocení