Biofinity® 6 čoček

Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 16 recenze.
Počet kusů v balení:

6 kusů

Dostupnost:

24 hodin

Počet kusů v balení:

6 kusů

Naše cena:

568 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Hodnocení:
5 of 5
Průměrné hodnocení 5 / 5 na základě 16 recenze.
Eva
5.0000
Používám je už asi tři roky, lepší čočky jsem ještě neměla. Nepálí, dobře se s nimi manipuluje. Jednou jsem si měsíční zapomněla přes noc v oku, ráno jsem jen měla hodně suché oči.
Jana
5.0000
Tyto čočky Biofinity jsou opravdu výborné, nosím je celý den,oči mě neřežou ani nepálí. Objednávka i doručení je bezchybné. Všem doporučuji
Pavel
5.0000
Maximální spokojenost, brzy ráno nasadím a bez problémů se mi nosí až do večera. Také se s nima dá přes den zdřímnout a nic neřeže. To se s bývalou značkou vůbec nedalo a musela jsem je vytáhnout po 8 - 10 hodinách, jinak by bylo nošení velmi nepříjemné.

Kontaktní čočky Biofinity jsou měsíční čočky nabízené jedním z na světě nejpopulárnějších výrobců kontaktních čoček – firmou Cooper Vision.

Plně přírodní produkt - čočky Biofinity neobsahují žádné umělé zvlhčující přísady, díky kterým mohou být použity jak alergiky, tak lidmi s extrémně citlivými očima a pokožkou kolem nich.
Technologie Aquaform Comfort Science - je zodpovědná za hedvábnou měkkost a odpovídající úroveň vlhkosti v každé čočce. To se zase projevuje ve snadné a příjemné aplikaci a vysokém komfortu používání i po mnoha dnech nošení.
Perfektní vidění - moderní struktura čoček a vysoce kvalitní materiál, z něhož byla vyrobena, se promítají do vidění s vysokou ostrostí, bez nejmenších odrazů.
Nejvyšší kvalita okysličení - díky použití inovativního materiálu Comfilcon A. Díky němu má rohovka stálý přístup k čerstvému kyslíku a oči jsou zdravé, bez podráždění a nevzhledného zarudnutí.
Dokonce i 30 dní s jedním párem - Biofinity

 
Dokonce i 30 dní s jedním párem - čočky Biofinity jsou určeny pro měsíční použití. To znamená, že můžete použít jeden pár až 30 dní bez přerušení a bez nutnosti dodatečné péče pomocí speciálního roztoku.
Ekonomické balení - obsahuje šest čoček, což vám dává svobodu od nakupování po dobu tří měsíců a šetří vám peníze.
   

Charakteristika kontaktních čoček Biofinity:

 

Jsou to čočky vyrobené ze silikonovo-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Při jejich výrobě byla využita materiálová technologie Aquaform Comfort Science, která způsobuje, že je čočka měkká, hedvábná a ideálně hydratovaná. Díky použití monomeru silikonu čočky dokonale propouští kyslík, zatím co použití hydrofilních a silikonových komponentů dává materiálu přirozenou hydrataci, což umožňuje udržovat vodu rovnoměrně v celé čočce.

Kontaktní čočky Biofinity jsou zhotoveny co nejpřirozenějším způsobem - bez jakýchkoli přídavků, povlaků a zvlhčujících prostředků, bez povrchové úpravy. Je na místě uvést, že Biofinity ruší pravidlo negativní proporcionality hydratace k propustnosti kyslíku. Znamená to, že současně s růstem stupně hydratace čočky se nesnižuje stupeň propustnosti kyslíku, čehož nešlo do teď dosáhnout.

Je běžné, že kontaktní čočky Biofinity jsou prezentovány také pod obchodními názvy Eyeoxy Duality, Ultraflex Premier, iWear Oxygen, Medivue Premier, nebo iLoox Contact Monthly.

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny pro kontinuální nošení s měsíčním intervalem výměny, bez nutnosti jejich vyjímání na noc.

 

Komu jsou určeny kontaktní čočky Biofinity?

 

Jsou to čočky stvořené pro osoby, které chtějí nosit čočky bez nutnosti jejich vyjímání. Čočky Biofinity je možné jeden den nasadit, a vyjmout je až za měsíc, bez rizika poškození oka, nebo vystavení se infekci. Kromě toho jsou doporučovány také těm, kteří:

 

  • se potýkají s poruchami slzného filmu, neboť čočky jsou charakteristické zvýšenou odolností proti vysychání,
  • vyžadují po čočkách co nejvyšší uživatelský komfort při zachování maximálně vysoké ostrosti vidění.
 

Ošetřování čoček:

 

Kontaktní čočky Biofinity je možné nosit nepřetržitě – pak nevyžadují žádné ošetřování. Pokud je ovšem nosíte pouze přes den, pak je na konci dne musíte vyčistit s pomocí roztoku na kontaktní čočky a následně je nechat v pouzdře naplněném roztokem na minimálně několik hodin před opětovným použitím. Pro ošetřování kontaktních čoček Biofinity doporučujeme roztoky z řady Clean Active, nebo jakýkoli jiný roztok na čočky z nabídky našeho obchodu.

 

Parametry kontaktních čoček Biofinity:

 
Kategorie Měsíční kontaktní čočky
Denní a noční kontaktní čočky
Značka Kontaktní čočky Biofinity
Výrobce COOPER VISION
Síla dioptrií -12,00 až -6,00 D (každých 0,50 D)
-6,00 až +6,00 D (každých 0,25 D)
+6,00 až +8,00 D (každých 0,50 D)
Zakřivení 8,6
Průměr 14,0
Dk/t 160 x 10-9
Zavodnění 48%
Materiál Comfilcon A
Technologie Aquaform Comfort Science™
 

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Více informací
VýrobceCOOPER VISION
ZnačkaBiofinity
Množství kusů v balení6 kusů
Dostupnost24 hodin
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biofinity® 6 čoček
Vaše hodnocení

Jak vybrat čočky Biofinity® 6 kusů?

Čočky Biofinity® jsou k dispozici v baleních po 6 kusech, což je ideální volba pro ty, kteří hledají měsíční kontaktní čočky. Můžete si je vybrat sami, na základě parametrů produktu, jako jsou síla (dioptrie), zakřivení (BC) a průměr (DIA), nebo můžete využít pomoc optometristy, který vám pomůže přizpůsobit čočky vašim individuálním potřebám.

Jsou čočky Biofinity® bezpečné?

Ano, čočky Biofinity® jsou nejen pohodlné, ale také bezpečné pro zdraví očí. Jsou vyrobeny z materiálu Comfilcon A, který zajišťuje vysokou propustnost kyslíku, což pomáhá udržet oči zdravé i při nošení čoček po celý den.

Pro jaké vady zraku jsou Biofinity®?

Čočky Biofinity® jsou určeny pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti, což je činí vhodnými pro lidi s různými vadami zraku.

Jak nasadit čočky Biofinity®?

Před nasazením čoček Biofinity® se doporučuje pečlivě si umýt a osušit ruce, aby se zabránilo kontaminaci čoček. Poté čočku umístěte na koneček prstu a jemně rozevřete víčka, abyste mohli čočku umístit na oko. Po umístění čočky zavřete víčka a několikrát mrkněte, aby se čočka správně usadila.

Jak sundat čočky Biofinity®?

Pro sundání čoček Biofinity® je opět potřeba si pečlivě umýt a osušit ruce. Pak jemně stáhněte dolní víčko a dívajíce se nahoru, jemně uchopte čočku mezi palcem a ukazovákem a opatrně ji sundejte. Po vyjmutí čočky ji umístěte do speciálního pouzdra s čisticím a dezinfekčním roztokem.