Kontaktní čočky a roztoky Cooper Vision

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 38

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 38

Stránka
na stránce

Kontaktní čočky a roztoky Cooper Vision

Kontaktní čočky dovolují korigovat zraková postižení a svobodně vést docela i nejaktivnější životní styl. Jedním z renomovaných výrobců čoček různého druhu je společnost Cooper Vision.

Popis společnosti

Cooper Vision je společnost, ktera vyrábí a distribuje kontaktologické výrobky, obzvlášť kontaktní čočky. Je jedním z největších světových výrobců kontaktních čoček. Pobočky společnosti jsou lokalizovány v 12 státech, na pětí kontinentech. Cooper Vision předpokládá, že v budoucnosti bude dále dokonalila své čočky, s využitím nejnovějších technologií, látek a navrchů. Cooper Vision je značka vlastně patřící ke společnosti Cooper Companies, světové medicinské firmy, kótováné na burze NYSE Euronext. Smyslem podnikání Cooper Vision je zlepšení životní kvality zaměstnanců a zákazníků, pokud jde o zdraví očí. Společnost Cooper Vision působí v podobě dvou základních poboček - Cooper Vision a Cooper Surgical. Cooper Vision má své hlavní sídlo v Pleasantonu.

Nejpopulárnější výrobky.

V skupině nejpopulárnějších výrobku Cooper Vision se nalezly následné produkční linie:

 • Proclear:
  • Proclear Sphere - čočky Cooper Vision, vyrobeny s použitím unikátní technologie PC, z látky phosphorylcholin, které vlastnosti připomínají přirozené buňky oka.
  • Proclear 1 Day - jednodenní čočky Cooper Vision, vytvořeny z použitím technologie PC, s hydratací na úrovni 60%.
  • Proclear Multifocal - měsíční, multifokální čočky pro korekci zraku do daleka a na blízko.
 • Biofinity:
  • Biofinity - čočky Cooper Vision, mají vysokou hydrataci na úrovni 48%, vyrobeny z látky HYDRO-GEL, která dává vysoký komfort používání čoček.
  • Biofinity Toric - torické měsíční čočky Cooper Vision, určeny k nošení během dne nebo noci po době 29 dní.

Atributy společnosti

Společnost Cooper Vision je od mnoha let průkopníkem v oboru kontaktologie. Obsazuje čelní místo v oblasti výroby torických čoček, určených pro astigmatiky. Je jednou z největších společností v branži v celosvětovém měřítku. Prioritou činnosti Cooper Vision je dodávání pacientům nejlepších řešení v oblasti korekcí zrakových vad. Výrobky značky Cooper Vision jsou velmi vysoce kvalitní. Průlomové technologie využívány během procesů výroby kontaktních čoček Cooper Vision působí, že společnost se celou dobu rovíjí a její výrobky jsou stále častějí voleny uživateli. Cooper Vision je silně zaměřen na kontaktologické výrobky a jejich dokonalení. Stojí za zdůraznění faktu, že společnost Cooper Vision je příznivcem zdravých, komfortních kontaktních čoček, vyhovujících požadavkům rozmanitých skupin uživatelů. Testování kontaktních čoček Cooper Vision je vedeno při účastí odborníků, díky čemu finální výrobek, určen k prodeji, je skoro dokonalý.