Biotrue® 480 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

325 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Biotrue® multifunkční roztok pro čočky navržený v souladu s lidskou biologií oka.

 
V souladu s fyziologií očí - oční roztok Biotrue, inspirovaný biologií a přirozenou funkcí očí, projevuje účinky plně v souladu s fyziologií zrakového orgánu.
Přirozené účinky podobné slzám - roztok má pH velmi blízké zdravým slzám, díky čemuž jsou čočky velmi dobře přijímány očima a nezpůsobují podráždění.
Účinná dezinfekce - několikahodinové ponoření čoček do nádoby s očním roztokem umožňuje úplnou eliminaci nebezpečných mikroorganismů, usazenin a nečistot pocházejících zvenčí.
Nahrazující látky - v očním roztoku jsou obsaženy různé hydratační látky, včetně hyaluronanu, které zvyšují schopnost čoček udržovat vlhkost a tím zlepšují komfort jejich denního používání.
Zvýšení odolnosti očí - Biotrue
Zvýšení odolnosti očí - při tvorbě roztoku tvůrci použili inovativní technologii, díky které roztok prodlužuje aktivitu zdravých bílkovin slzného filmu a tím zvyšuje odolnost očí proti hromadění bakterií.
 

Charakteristika roztoku Biotrue®:

 

Roztok je určen pro údržbu hydrogelových a silikon-hydrogelových čoček. Roztok Biotrue® byl navržen tak, aby fungoval v souladu s fyziologií lidského oka, aby umožňoval čištění a zvlhčování čoček po celý den.

Roztok se vyznačuje nesrovnatelným dezinfekčním účinkem, jeho receptura byla navržena tak, aby napodoboval působení přírodních slz. Díky kombinaci tří inovací inspirovaných biologií lidského oka, je jeho hodnota pH shodná s hodnotou pH zdravých slz, což pomáhá zachovat přirozené podmínky na povrchu oční bulvy a umožňuje optimální působení dvou desinfekčních preparátů obsažených v roztoku Biotrue®. Byla použita kyselina hyaluronová – zvlhčující látka přirozeně se vyskytující v lidském těle a oku. Bylo prokázáno, že i po uplynutí 20 hodin se na povrchu hydrogelových a silikon-hydrogelových čoček udržuje vysoká úroveň kyseliny hyaluronové, což zajišťuje pohodlí během nošení po celý den.

Třetí inovací je způsob, jak multifunkční roztok pro údržbu čoček Biotrue® prodlužuje aktivitu stálých příznivě působících bílkovin slzného filmu. Obklopuje a chrání tak molekuly lysozymu, protein nalezený v slzách a tím pomáhá udržet jeho přírodní antibaketriální působení a předchází denaturaci. Průzkumy prokázaly, že Biotrue® umožňuje uchování více jak 13krát většího množství aktivních částic lisozymu oproti jiným roztokům. Navíc v porovnání s ostatními roztoky Biotrue, roztok Biotrue® používaný každý den rozpouští usazeniny bělma, umožňuje udržení čistých kontaktních čoček.

Biotrue® patří k nejnovější řadě výrobků pro údržbu kontaktních čoček firmy Bausch + Lomb’s, spolu s roztoky jako jsou ReNu® Multiplus a ReNu MPS®.

 

Složení roztoku Biotrue®:

 
  • hyaluronát sodný,
  • sulfobetain,
  • poloxamin,
  • kyselina boritá,
  • boritan sodný,
  • disodná sůl kyseliny ethylendiamintetraoctové,
  • chlorid sodný,
  • 0,00013% roztok polyaminopropyl biguanidu,
  • 0,0001% polyquaternia.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml68 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue® 480 ml
Vaše hodnocení