Biotrue® 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

122 Kč
Nákupem více ušetříte!
Produkt dočasně nedostupný.

Víceúčelový roztok Biotrue® od společnosti Bausch & Lomb přináší vašim čočkám perfektní péči. Společnost Bausch and Lomb je jednou z nejznámějších společností, kterou uznává celosvětová odborná i laická veřejnost. Díky výrobkům pomáhá zkvalitnit a zpříjemnit život nositelům kontaktních čoček.

 
V souladu s fyziologií očí - oční roztok Biotrue, inspirovaný biologií a přirozenou funkcí očí, projevuje účinky plně v souladu s fyziologií zrakového orgánu.
Přirozené účinky podobné slzám - roztok má pH velmi blízké zdravým slzám, díky čemuž jsou čočky velmi dobře přijímány očima a nezpůsobují podráždění.
Účinná dezinfekce - několikahodinové ponoření čoček do nádoby s očním roztokem umožňuje úplnou eliminaci nebezpečných mikroorganismů, usazenin a nečistot pocházejících zvenčí.
Nahrazující látky - v očním roztoku jsou obsaženy různé hydratační látky, včetně hyaluronanu, které zvyšují schopnost čoček udržovat vlhkost a tím zlepšují komfort jejich denního používání.
Zvýšení odolnosti očí - Biotrue
Zvýšení odolnosti očí - při tvorbě roztoku tvůrci použili inovativní technologii, díky které roztok prodlužuje aktivitu zdravých bílkovin slzného filmu a tím zvyšuje odolnost očí proti hromadění bakterií.
 

Charakteristika roztoku Biotrue®:

 

Roztok na kontaktní čočky Biotrue® je velmi kvalitní roztok, který nabízí všechny vlastnosti jako klasické roztoky na kontaktní čočky, jako je čištění, dezinfikace a chování čoček. Na rozdíl od ostatních víceúčelových roztoků nabízí také speciální tři vlastnosti, které jsou inspirované přírodou.

Prostředí roztoku ochraňuje (až 13x více než běžné roztoky) proteiny lysozymu, které aktivně zamezují vzniku bakterií. Roztok Biotrue® je tak přirozeně antibakteriální a zároveň předchází svým složením denaturaci. Lubrikační složka, která je inspirována fyziologickým složením slz. V neposlední řadě je velmi důležitou složkou pH roztoku, které je ve stejné hladině, jako u zdravých lidských slz.

Víceúčelový roztok Biotrue® efektivně odstraní bílkovinné usazeniny a lipidy, vaše čočky oplachuje a čistí, maximálně dezinfikuje a připraví čočky na další použití. Roztok Biotrue® je vhodný pro všechny typy měkkých hydrogelových i silikon-hydrogelových kontaktních čoček. Po jeho otevření jej používejte maximálně tři měsíce po otevření lahve.

Kontaktní čočky při jejich čištění jemně promněte mezi prsty nebo prstem v dlani. Poté opláchněte lehkým proudem roztoku a poté uložte do pouzdra s čerstvým roztokem Biotrue®, kde čočky ponechte alespoň 6 hodin dezinfikovat.

 

Složení roztoku Biotrue®:

 
  • hyaluronát sodný,
  • sulfobetain,
  • poloxamin,
  • kyselina boritá,
  • boritan sodný,
  • disodná sůl kyseliny ethylendiamintetraoctové,
  • chlorid sodný,
  • 0,0001% polyquaternium.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaBiotrue
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml122 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Biotrue® 100 ml
Vaše hodnocení