Boston Simplus 120 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

220 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283

Tvrdé kontaktní čočky vyžadují zvláštní péči. V důsledku použití nevhodného roztoku může dojít k jejich poškození. Pro účely péče a dezinfekce by měl být použit roztok Boston Simplus určený pro tento typ čoček.

 
Výrobek renomovaného výrobce - oční roztok byl vyroben jednou z nejuznávanějších a nejznámějších společností na světě v oblasti optických produktů - Bausch & Lomb.
Vylepšené složení - obsah očního roztoku byl rozšířen o několik čistících a zvlhčujících složek. Díky tomu má přípravek široké spektrum účinku a je ještě účinnější v péči o čočky.
Dodatečné zvlhčení - oční roztok zvyšuje pohodlí používání čoček díky dodatečné zvlhčující funkci. Čočky znovu získávají svou původní vlhkost a udržují ji až po několik desítek hodin od aplikace.
Komplexní dezinfekce - čočky ponořené v nádobce s roztokem Bostom Simplus jsou pečlivě dezinfikovány a očištěny. Z jejich povrchu zmizí znečištění prostředí - prach, prach, organické tuky a bílkovinné usazeniny, stejně jako nebezpečné bakterie a houby. Čočky jsou bezvadně čisté a připravené k bezpečnému a pohodlnému použití.
Použitelný až 6 měsíců - oční roztok Boston Simplus může být používán až půl roku od otevření. To chrání před zbytečným plýtváním alespoň několika mililitry.
Čištění bez tření - Boston Simplus
Čištění bez tření - abyste odstranili všechny druhy nečistot z povrchu čoček, nemusíte je dlouho a silně třít proti sobě. Stačí je umístit do nádobky naplněné očním roztokem.
 

Charakteristika roztoku Boston Simplus:

 

Roztok na tvrdé kontaktní čočky Boston Simplus v balení o objemu 120 ml byl vyroben firmou Bausch & Lomb. Je charakterizován především vysokou kvalitou. Roztok Boston Simplus má řadu funkcí, které zajišťují řádnou péči. Ve své kompozici obsahuje jak zvlhčovadlo, tak i čisticí prostředek - čočky nevyžadují mechanické čištění třením. Produkt se také používá k dezinfekci a odstraňování depozit proteinů, které se hromadí na povrchu čočky. Denní oplachování čoček přípravkem Boston Simplus zaručuje dokonalé čištění. Roztok má navíc zvlhčující a konzervační účinek, takže jeho účinnost je mnohem lepší než v případě jiných jednosložkových a dvoukomponentních přípravků.

Po otevření spotřebovat do 6-ti měsíců.

 

Složení roztoku Boston Simplus:

 
  • poloxamin,
  • hydroxyalkylfosfonát,
  • kyselina boritá,
  • boritan sodný,
  • chlorid sodný,
  • hydroxypropylmethylcelulóza,
  • Glucam,
  • chlorhexidin glukonát (0,003%),
  • polyaminopropyl biguanid (0,0005%).
Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml183 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Boston Simplus 120 ml
Vaše hodnocení