Kontaktní čočky a roztoky Bausch&Lomb

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 38

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-36 z 38

Stránka
na stránce

Kontaktní čočky a roztoky Bausch&Lomb

Společnost Bausch&Lomb je jedním z lídrů trhu kontaktních čoček a příslušenství pro ně. Je to podnik, který byl založen v roce 1854, což znamená, že má dlouhou a bohatou historii. Zakladatelé společnosti Bausch&Lomb byli John Jacob Bausch oraz Henry Lomb. Podnik vznikl v Rochesteru ve státu Nový York. Od chvíle svého vzniku společnost Bausch&Lomb je úzce spojena se šíroce chápanou optikou a oftalmologií. Nyní se nachází na seznamu největších optických firem v celosvětovém měřítku a její značka je velmi dobře známa v USA. Pokud jde o činnost společnosti Bausch&Lomb v České republice, její výrobky byly dostupné na našem trhu už s koncem 90. let minulého století. Od té doby pobočka v České republice se dynamicky rozvíjí. Nejprve Bausch&Lomb existovalo v Polsku jako zastoupení firmy Dr Gerhard Mann. Od roku 2005 funguje jako Bausch&Lomb Polska Sp. z o.o. Dnes zde existují tři hlavní pobočky společnosti Bausch&Lomb, to znamená:

 • Bausch&Lomb Pharma - obsahuje prodej výrobků a optických léků takových společností jako: Bausch&Lomb, Dr Gerhard Mann, Chauvin Ankerpharm,
 • Bausch&Lomb Vision Care - obsahuje kontaktní čočky Bausch&Lomb a příslušenství určeny k nutnému ošetřování,
 • Bausch&Lomb Surgical - zařízení a nářadí pro chirurgii oka.

Nyní Bausch&Lomb má okolo 13 tisíc zaměstnanců na celém světě a její pobočky jsou lokalizovány v 36 státech.

Nejpopulárnější výrobky:

Mezi nejpopulárnějšími a nejvíce kupovanými výrobky společnosti Bausch&Lomb najdete:

 • Biotrue - víceúčelový roztok pro ošetřování kontaktních čoček.
 • PureVision 2 HD - novodobé kontaktní čočky Bausch&Lomb PureVision 2 HD, obzvlášť je doporučujeme osobám, které traví čas v suchých, klimatizovaných místnostech i pro zaměstnance, kteří pracují za volantem nebo u počítače.
 • Soflens Daily Disposable - kontaktní čočky Bausch&Lomb, jednodenní, hygienicky čisté, s komfortním používáním.
 • Soflens 59 - starý název těchto čoček je Soflens Comfort, jsou to měsíční, měkké čočky, určeny k nošení během dne. Ideálně se přizpůsobují tvaru oka a jejich látka minimalizuje akumulaci na jejich povrchu bílkovinných usazenin, které zhoršují vidění a mohou vyvolávat infekce oka.
 • ReNu MultiPlus - univerzální, ošetřovací a desinfekční roztok zaměřený na údržbu měkkých čoček.
 • Soflens 66 Toric - torické, měkké kontaktní čočky Bausch&Lomb, dříve Soflens Toric. Určeny pro astigmatiky.
 • ReNu Drops - Oční kapky, doporučovány osobám, které nosí kontaktní čočky. Zajišťují dodatečné zvlhčení oční bulvy.
 • Boston Simplus - roztok pro tvrdé, kyslík propouštějící kontaktní čočky. Nabízí maximální ošetření čoček a pohodlí používání.
 • PureVision 2 HD for Astigmatism - čočky Bausch&Lomb vytvořeny se zřetelem na astigmatiky. Slouží k neustálému nošení, 24 hodin po dobu 30 dnů, bez ztráty pohodlí.
 • PureVision - kontaktní čočky Bausch&Lomb pro měsíční, nepřetržité nošení. Nevyžadují každodenní údržbu.
 • PureVision Multifocal - multifokální kontaktní čočky, vytvořeny ze silikon-hydrogelové látky Aergel.
 • Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism - kontaktní čočky Bausch & Lomb jednodenní, torické, určeny pro astigmatiky.

Atributy společnosti

Společnost Bausch&Lomb ve světě je známa především jako výrobce vysoce kvalitních kontaktních čoček, ale nejen to. Vyrábí rovněž brýle Ray-Ban. V samotných Spojených Státech je společnost lídrem v oblasti výroby medicinských, oftalmologických zařízení. Je to farmaceutický podnik, který vyrábí antiglaukomatiky, léky antibakteriální, protizánětlivé a protialergické i také přípravky, tzv. umělé slzy, pro zvlhčování očí. Za zdůraznění stojí fakt, že všechny farmaceutika společnosti Basuch&Lomb jsou vyráběna se zachováním mezinárodních pokynů GMP a jsou pod přísným dohledem americké organizace FDA.