Kontaktní čočky a roztoky Bausch&Lomb

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 37

Stránka
na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-24 z 37

Stránka
na stránce

Kontaktní čočky a roztoky Bausch&Lomb

Obecný popis společnosti Společnost Bausch&Lomb je jedním z lídrů trhu kontaktních čoček a příslušenství pro ně. Je to podnik, který byl založen v roce 1854, co znamená, že má on dlouhou a bohatou historii. Zakladatelé společnosti Bausch&Lomb byli dva Němci - John Jacob Bausch oraz Henry Lomb. Podnik vznikl v Rochesteru ve státu Nový York. Od chvíli svého vzniku společnost Bausch&Lomb je úzce spojena s šíroce chápanou optikou a oftalmologií. Nyní se nachází na seznamu největších optických firem v celosvětovém měřítku a její značka je velmi dobře známa v USA. Pokud jde o činnost společnosti Bausch&Lomb V České republice, její výrobky byly dostupny na našem trhu už s koncem 90. let minulého století. Od té doby pobočka V České republice se dynamicky rozvíjí. Nejprvé Bausch&Lomb existovalo v Polsku jako zastoupení firmy Dr Gerhard Mann, zase od 7 let, to znamená počínajíc od roku 2005 funguje jako Bausch&Lomb Polska Sp. z o.o. Dnes v našem státu existují tři hlavní pobočky společnosti Bausch&Lomb, to znamená:

 • Bausch&Lomb Pharma - obsahuje prodej výrobků a optických léků takových společností jako: Bausch&Lomb, Dr Gerhard Mann, Chauvin Ankerpharm,
 • Bausch&Lomb Vision Care - obsahuje kontaktní čočky Bausch&Lomb a příslušenství určeny k nutnému ošetřování,
 • Bausch&Lomb Surgical - zařízení a nářadí pro chirurgii oka.

Nyní Bausch&Lomb vlastní okolo 13 tisící zaměstnanců na celém světe a její pobočky jsou lokalizovány v 36 státech.

Nejpopulárnější výrobky:

Mezi nejpopulárnějšími a nejraději kupovanými výrobky společnosti Bausch&Lomb spočítají:

 • Biotrue - víceúčelový roztok pro ošetřování kontaktních čoček.
 • PureVision 2 HD - novodobé kontaktní čočky Bausch&Lomb PureVision 2 HD, obzvlášť se je doporučuje osobám, které traví čas v suchých, klimatizovaných místnostech i pro zaměstnanci, kteří pracují za volantem nebo u počítáče.
 • Soflens Daily Disposable - kontaktní čočky Bausch&Lomb, jednodenní, hygienicky čisté, s komfortním používáním.
 • Soflens 59 - starý název těchto čoček je Soflens Comfort, jsou to měsíční, měkké čočky, určeny k nošení během dne. Ideálně se přizpůsobují ke tvaru oka a jejich látka minimalizuje akumulaci na jejich povrchu bílkových usazenin, které zhoršují vidění a mohou vyvolávat infekce oka.
 • ReNu MultiPlus - universální, ošetřovací a desinfekční roztok, zaměřený na údržbu měkkých čoček.
 • Soflens 66 Toric - torické, měkké kontaktní čočky Bausch&Lomb, dřív Soflens Toric. Určeny pro astigmatiky.
 • ReNu Drops - Oční kapky, doporučovány osobám, které nosí kontaktní čočky. Zajišťují dodatečné zvlhčení oční bulvy.
 • Boston Simplus - roztok pro tvrdé, plyn propouštějící kontaktní čočky. Nabízí maximální ošetření čoček a pohodlí používání.
 • PureVision 2 HD for Astigmatism - čočky Bausch&Lomb vytvořeny se zřetelem na astigmatiky. Slouží k neustálému nošení, 24 hodiny po dobu 30 dnů, bez ztráty pohodlí.
 • PureVision - kontaktní čočky Bausch&Lomb pro měsíční, nepřetržité nošení. Nevyžadují každodenní údržby.
 • PureVision Multifocal - multifokální kontaktní čočky, vytvořeny z silikon-hydrogelové látky Aergel.
 • Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism - kontaktní čočky Bausch & Lomb jednodenní, torické, určeny pro astigmatiky.

Atributy společnosti

Společnost Bausch&Lomb ve světě je známa přede vším jako výrobce vysoce kvalitních kontaktních čoček, ale nejen. Vyrábí rovněž brýle Ray-Ban. V samých Spojených Státech společnost je lídrem v oblasti výroby medicinských, oftalmologických zařízení. Je to farmaceutický podnik, který vyrábí antiglaukomatiky, léky antibakteriální, protizánětlivé a protialergické i také přípravky, tzv. umělé slzy, pro zvlhčování očí. Za zdůraznění stojí fakt, že všechny farmaceutiky společnosti Basuch&Lomb jsou vyráběny s zachováním mezinárodních pokynů GMP a jsou pod přísným dohledem americké organizace FDA.