Příslušenství

Items 1 to 20 of 75 total

Nastavit sestupně
  FILTRY

Grid  List 

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Items 1 to 20 of 75 total

Nastavit sestupně
  FILTRY

Grid  List 

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Prakticky každý optik a e-shop s brýlemi má ve svém sortimentu i příslušenství k brýlím, jako jsou pouzdra na brýle nebo přípravky na čištění brýlí.

Co očekávají uživatelé od pouzder? Samozřejmě tu nejzákladnější věc jako je ochrana skel před poškozením a poškrábáním. Kromě těchto praktických funkcí je možno pouzdra, stejně jako i jiné příslušenství k brýlím, brát jako módní doplňky. Je to vlastnost, která nám přidává na eleganci, udržuje prestiž nebo ukazuje avantgardní styl. V závislosti na tom, jaký efekt chceme dosáhnout.

Když už máme správně vybrané brýle i pouzdro, je vhodné se vybavit i dalším příslušenstvím k brýlím, jako je přípravek na čištění brýlí. Správný přípravek by měl dokonale odstraňovat nečistotu a mastnotu z povrchu skel a chránit brýle před zamlžením. Pokud máme brýle s antireflexním povrchem, je dobré se ujistit, jestli je přípravek určen i pro tyto povrchy. Je dobré zároveň připomenout, že jedna z hlavních vlastnosti přípravků na čištění brýlí je ochrana proti zamlžení, z tohoto důvodu jsou tyto přípravky vhodné k čištění objektivů fotoaparátů, videokamer nebo dalekohledů. K čištění skel se doporučuje dokoupit speciální utěrky z mikrovlákna.