Kontaktní čočky Precision

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Jednodenní čočky Precision

Jednodenní kontaktní čočky Precision byly vytvořeny jednou z nejznámějších optických značek na světě – Alcon Vision Care. Navrženy zkušenými vědci, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů, byly vytvořeny tak, aby svým uživatelům poskytovaly komfort a pohodlí na nejvyšší úrovni. Inovativní technologie použitá k jejich vytvoření zaručuje vidění ve vysokém rozlišení, kdykoli a kdekoli.

Vlastnosti jednodenních kontaktních čoček Precision

Precision 1-Day jsou jednodenní kontaktní čočky, které jsou určeny pro krátkozraké a dalekozraké osoby. Jsou k dispozici také pro astigmatiky ve verzi Precision 1-Day for Astigmatism. K jejich vytvoření bylo použito mnoho inovativních technologií a materiál Verofilcon A, ze kterého byly vyrobeny, jim poskytuje maximální stupeň hydratace – 51 % na vnější straně a až 80 % na vnějších plochách. Tak vysokou úroveň hydratace čočky zajišťuje její moderní technologie SMARTSURFACE, která na povrchu čočky vytváří extrémně tenkou vrstvu vlhkosti tvořenou především vodou - díky tomu je nošení čoček Precision extrémně pohodlné, je eliminováno vysoušení očí a jejich podráždění a také je výrazně sníženo tření na linii čočka-oční víčko. Čočky Precision 1-Day se také vyznačují vylepšenou strukturou a tenkými okraji, což usnadňuje jejich nasazování a odstraňuje nepohodlí vyplývající z nošení kontaktních čoček. Produkty této značky jsou dostupné v široké škále sférických výkonů a v různých typech, což usnadňuje výběr dokonalého modelu právě pro vás.

Pravidelné používání čoček Precision vám zajistí ostré a jasné vidění v každé situaci, vysoce syté barvami, bez ohledu na okolní podmínky nebo osvětlení. Při jejich konstrukci byla navíc použita inovativní technologie Precision Balance 8I4, díky které je čočka perfektně umístěna na očním víčku, dokonale přiléhá k oku a výrazně minimalizuje možnost vypadnutí a zkroucení. Čočky Precision jsou také vybaveny UV filtry, které chrání oči nositele před škodlivými slunečními paprsky.

Jednodenní čočky Precision – pro koho budou ideální volbou?

Čočky Daily Precision jsou perfektní pro krátkozraké i dalekozraké, dostupné jsou i ve verzi pro astigmatiky. Budou skvělou volbou pro všechny lidi, kteří se i přes svou zrakovou vadu nechtějí vzdát volnočasových aktivit. Na produkty této značky se navíc vyplatí vsadit, pokud často bojujete s nadměrnou suchostí a podrážděním očí. Navíc nevyžadují každodenní péči, což znamená, že touto činností nemusíte ztrácet čas navíc, ale můžete ji využít jiným, příjemným způsobem. Precision jsou vynikající variantou, pokud hledáte vysoce kvalitní kontaktní čočky, jejichž nošení bude spojeno s nejvyšší mírou pohodlí a komfortu. Na pultech naší prodejny najdete jedinečné modely čoček a jejich přizpůsobení vašim potřebám je extrémně jednoduché a pohodlné a samotné čočky jsou dostupné za atraktivní ceny.

Značkové čočky Precision

Čočky Precision nabízené obchodem Kodano.cz jsou značkové produkty nejvyšší kvality, vytvořené společností Alcon, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: