ReNu® Multiplus 100 ml

Dostupnost:

24 hodin

Naše cena:

118 Kč
Nákupem více ušetříte!
Zavolejte a objednejte: +420 558 712 283
Zavolejtea objednejte: +420 558 712 283
Odolnost proti usazování - složka nazvaná Hydranate, obsažená ve složení očního roztoku pro péči ReNu Multiplus, která odstraňuje denaturované bílkoviny způsobené každodenním používáním čoček, zvyšuje jejich odolnost vůči usazování.
Osvobození od nečistot - oční roztok pro péči o čočky ReNu Multiplus byl obohacen o poloxamin - složku s vysokou účinností na povrchu, která účinně odstraňuje tuky, usazeniny a nečistoty z prostředí, čímž zanechává čočky nedotčeně čisté a připravené k opětovnému použití.
Ochrana před bakteriemi - roztok umožňuje důkladně odstranit mikroorganismy nebezpečné pro oči. Toto je způsobeno složením obohaceným o Dymed - složku zcela bezpečnou pro oči, avšak smrtelnou pro bakterie.
Zvlhčující vlastnosti - díky hydratačním látkám pečující roztok obnovuje počáteční vlhkost čoček a zajišťuje, že i přes stále delší používání zůstávají pohodlné pro nošení a zdravé pro oči.
Koncentrovaná formule - ReNu Multiplus
Koncentrovaná formule - již tři kapky očního roztoku stačí k důkladnému očištění čoček od veškerých nečistot.
Optimální objem - lahvička obsahuje 100 ml očního roztoku pro péči. To je ideální pro několikadenní cestu, vyzkoušení konkrétního typu přípravku nebo jeho používání při poměrně neregulárním používání čoček.
 

Charakteristika roztoku ReNu Multiplus:

 

Výjimečná kombinace složení roztoku ReNu Multiplus umožňuje jednoduchou péči o čočky. Nyní je oplachování, desinfekce, uchovávání, odstraňování bílkovinných usazenin, navlhčování, čištění v jedné lahvičce ReNu Multiplus. Ze složek, které se nacházejí v roztoku ReNu Multiplus můžeme vyjmenovat:

  • Hydranate – odstraňuje denaturované bílkoviny během každodenní péče o čočky, předchází tvoření bílkovinných usazenin.
  • Poloxamín – vysoce účinný povrchově aktivní prostředek, odstraňuje mastnotu a znečištění pocházející z prostředí, udržuje schopnost čočku navlhčovat
  • Dymed – efektivní desinfekční prostředek, který není toxický pro oční tkáně

Pro desinfekci čočky stačí kápnout 3 kapky vody na každou stranu a potírat je po dobu kolem 20 sekund. Poté vydatně opláchněte povrch čočky. Pro úplnou desinfekci musí být čočky ponechány v roztoku alespoň 20 sekund. Roztok ReNu Multiplus je doporučován obzvlášť pro čočky pro častou výměnu.

Lahvička obsahuje 100 ml roztoku ReNu Multiplus.

 

Složení roztoku ReNu® Multiplus:

 
  • HYDRANATE (hydroxyalkylfosfát) 0,03%,
  • kyselina boritá,
  • poloxamin 1%,
  • boritan sodný,
  • chlorid sodný,
  • DYMED (polyaminopropylbiguanid) 0,0001% jako konzervační látka.
 

K dispozici také v balení:

Více informací
VýrobceBAUSCH & LOMB
ZnačkaDalší
Dostupnost24 hodin
Price per 100ml118 Kč
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:ReNu® Multiplus 100 ml
Vaše hodnocení