Kontaktní čočky MyDay

Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 položek

na stránce

Jednodenní čočky MyDay

Každý den jsou vaše oči vystaveny zátěži plynoucí z neustále se měnících podmínek prostředí: přehřátým nebo suchým klimatizovaným prostředím, dlouhotrvající prací u monitoru počítače nebo jiných digitálních zařízení. Vaše kontaktní čočky musí být schopny tyto zatěžující faktory postihnout.

Vlastnosti kontaktních čoček MyDay:

Odpovědí na výše uvedené výzvy jsou jednodenní kontaktní čočky MyDay, které byly vyrobeny moderní technologií Aquaform, která je nepochybně průlomová v chemické struktuře čoček. Snadno s vámi udrží krok v každém náročném dni vašeho života, i když je nebudete vůbec cítit.

Vše, co potřebujete, abyste zažili jedinečné výhody nošení jednorázových kontaktních čoček MyDay:

  • čočky, které si snadno nasadíte, a na které při nošení rychle zapomenete;
  • extrémně snadné nazouvání a sundávání;
  • moderní silikon-hydrogelový materiál je prodyšný, díky čemuž vaše oči dostanou správné množství kyslíku a zůstanou bílé;
  • nošení jednodenních kontaktních čoček MyDay je velmi pohodlné díky vysokému obsahu vody;
  • uživatel si může vybrat z balení po 30 a 90 kusech a také verzi 30 kusů torických čoček (pro astigmatismus).

V čem jsou čočky MyDay jiné?

Silikon-hydrogelový materiál, ze kterého jsou čočky MyDay vyrobeny, poskytuje vašim očím vynikající hydrataci. Pro dosažení ještě většího pohodlí při nošení byly kontaktní čočky MyDay vyvinuty s využitím pokročilého designu se zaoblenými hranami a hladkým povrchem. Technologie MyDay umožňuje mnohem přirozenější pocit při nošení čoček. Oční víčka mohou snadno klouzat po čočkách a téměř okamžitě po jejich nasazení zapomenete, že je na očích máte. Vaše oči s vámi budou pracovat po celou dobu. Jednodenní kontaktní čočky MyDay Vám poskytnou komfort a hydrataci očí od rána až do pozdních hodin. To je vše, co potřebujete k dosažení maximálního pohodlí při nošení kontaktních čoček.

Čočky značky MyDay

Jednodenní čočky MyDay nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými společností CooperVision, tedy optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: