Kontaktní čočky Proclear

Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

11 položek

na stránce

Jednodenní a měsíční čočky Proclear

Kontaktní čočky slouží ke korekci zrakových vad a zároveň umožňují určitou volnost při jejich každodenním nošení. Mezi lídry, kteří vyrábí kontaktní čočky, patří společnost Cooper Vision. Tato společnost vytvořila několik značek kontaktních čoček, mezi jinými i čočky Proclear.

Popis čoček Proclear

Kontaktní čočky řady Proclear zahrnují čočky měsíční, denní pro jednorázové použití, ale i astigmatické. Čočky Proclear zajišťují pohodlí během celého dne používání. Jsou vyrobeny za použití PC technologie, která vytváří unikátní materiál obsahující molekuly Phosphorylcholine (PC), látku která se přirozeně nachází v lidských buněčných membránách. Tyto zázračné molekuly přitahují vodu a obklopují se jí, což dodává čočkám vlhkost a komfort (i po 12 hodin užívání). Řada čoček Proclear je velmi široká. Nachází se v ní čočky upravující krátkozrakost i dalekozrakost s různou sílou dioptrií. Výrobky řady Proclear jsou velmi dobře hodnoceny náročnými uživateli.

Pro koho jsou vhodné čočky Proclear?

Čočky Proclear jsou určeny pro různé skupiny uživatelů, jak pro osoby dalekozraké, tak i krátkozraké. Do skupiny patří také torické čočky Proclear nebo multifokální čočky. Všechny čočky se vyrábí v široké dioptrické škále. Čočky Proclear jsou určeny pro osoby, které vyžadují komfort a správné vidění během celého dne užívání, bez ohledu na okolnosti. Čočka Proclear určitě splní jejich požadavky.

Typy čoček Proclear

V řadě čoček Proclear najdeme tyto výrobky:

  • Proclear Sphere - obsahují 62% vody. Složení a nízká středová tloušťka čoček Proclear Sphere přináší výbornou propustnost kyslíku a vysokou hydrataci oka. Kontaktní čočky Proclear Sphere obsahují syntetickou napodobeninu látky zvané Phosphorylcholin (PC), která je obsažena v buněčných membránách lidského organismu. Tato látka je charakteristická tím, že udržuje potřebné množství vody v buňce.
  • Proclear 1 Day - jednodenní čočky. Kontaktní čočky Proclear 1 Day jsou vyrobeny z nového vylepšeného materiálu s obsahem molekul fosfatidilcholinu (PC), které jsou přirozenou součástí všech buněk lidského těla. PC molekuly jsou schopné vázat na sebe velké množství vody, která pak obklopuje celý povrch čočky a působí jako přirozená ochrana proti osychání a usazování nečistot. PC Technologie významně napomáhá zdravějšímu a pohodlnějšímu používání kontaktních čoček.
  • Proclear Toric - měsíční kontaktní čočky určeny pro astigmatiky, zajišťují zvýšený komfort užívání (nevysušuje se oko), což potvrdila Správa potravin a léčiv (FDA).
  • Proclear Toric XR - jsou měkké torické měsíční kontaktní čočky určené pro korekci vysokých hodnot astigmatismu od společnosti Cooper Vision. Díky vysoké cylindrické hodnotě v rozmezí od -2.25 do -5.75 zlepšuje vidění u nositelů, kteří trpí vysokým astigmatismem.
  • Proclear Tailor Made Toric - měkké kontaktní, konvencionální čočky - pro denní nošení, prismatická zátěž, zadní torický povrch. Mají zvýšenou odolnost vůči vysychání.
  • Proclear Multifocal - multifokální čočky pro korekci zraku do daleka a na blízko, určeny pro denní nošení.

Čočky značky Proclear

Kontaktní čočky Proclear nabízené obchodem Kodano.cz jsou nejkvalitnějšími značkovými produkty vytvořenými CooperVision, optickou společností s celosvětovým uznáním. Podívejte se také na další produkty této společnosti: